Baya bir gecikmeli olsa da Hobbit yolları taştan. Siz de gittiniz mi?

Hobbit'e kavuşuyorum nihayet. Gittiniz mi? Beğendiniz mi? Ancak spoiler vermeyin. :))

Güncellemeler:
Tek başına gideceksin kuruşacaksın koltuğa oooh miis. Ne dırdır eden ne de yorum yapan var. Sinemaya hele ki Hobbite yalnız gitmekten daha mantıklı bir iş yokmuş gibi. :)))

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Savaş sahneleri ilk üçlemeye göre yetersiz kalsada , serinin en iyisiydi benim için :)

0|0
    0|0
    • Kısacık kitaptan bunu çıkarabilmeleri bile büyük başarı :) Çünkü ilk üç seride birden fazla savaş var.

• Aynen değdi izlemeye. Oyuncu kadrolarıda iyiydi özellikle Bilbo'yu canlandıran aktörü severdim eskiden bu rolede çok uymuştu :)

• Ben de seviyorum. Cuk oturmuştu. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Gittim güzeldi eve gelir gelmez skyrim oynayasım geldi :D

1|0
    0|0
  • Thorinin son sahnesinde olamazzz olamazzzz diyeceksin sadece bunu söylüyorum :D

bitişi çok saçmaydı ama film gerçekten iyiydi

1|0
    0|0
    • :D Ben sadece Thorin'in sahnelerine değil her sahneye olamaz olamaz dedim. :D
      Bitişi bile güzeldi de Kili öteki tarafı boylamamalıydı.

• Değil mi? :D Kime dediysem yok öyle birşey dedi ama bir asabilik bir sevimsizlik var üzerinde. Yani LOTRdaki havası yok. Arattırıyor kendini.
      Ama annrm diyor ki ergenliğinden ve cücelerle çok kaynaşmamış olmasındandır. Sonuçta dönüm noktası onun Gimliydi. :)

• evet gimli legolas çok uyumluydu ya Lord serisinde :D o son Minas Trihit savaşında fil sahnesi vardı legolas la yarış yapıyorlardı legolas fili öldürdü gimli bunlar tek kişi olarak sayılır demişti orada ne gülmüştüm :DD

• gidemedim. arkadaş bulamadım yanıma

1|0
    0|0
    • Ben tek gidiyorum. Ne arkadaşı yaaa. Tam üç senedir yalnız başıma gidiyoruö ve Hobbite tek gitmek dünyanın en mantıklı işi. :)

• ben bıktım herşeyi tek başıma yapmaktan.

• 3 kez gittim. Haftaya 4 ;)

1|0
    0|0
  • gittim ve çok beğendim kitaptan biraz farklıydı ama gerekli yerler vardı

1|0
    0|0
  • Muthiş bir filmdi ben gittim kesinlikle tavsiye ederım

1|0
    0|0
    • Müthiş olduğunu gitmeden de biliyorum :D Hobbitr dair hiçbir şey kötü gelmiyor. :D Kiii an itibariyle 4 seansını bekliyorumm :)

• Öncelikle bir bayan olarak Legolas'ın babası Thranduil hakkında yorum yapacağım. O nasıl bir babadır ya. :D Legolas'ın karizmasının ikinci plana atılmaması için babasının o kadar hoş olmaması gerekirdi bence ama iyi ki olmuş :D
      Her neyse ilk iki filmde hayran olduğum Thorin'e filmin başlarında sinir oldum, tersi olarak sinir olduğum Legolasın harika babası Thranduile ise Gandalfın cücelere yardım etmeyecek misin derken "hayır" anlamında duran surat ifadesine rağmen yardım ettiği anda bir hayranlık besledim. Ancak çok sürmedi Azogu haklamaya giden Thorine yardıma gitmeyince dedim bundan bir b*k olmaz.
      Smaug'un katili olan adam da iyi bir lider oldu. Ona zaten hayrandım daha da arttı. O kadar çok şey var ki yazmak istediğim resmen duygu patlaması yaşıyorum. Zaten ciddi anlamda aşığım bu ve LOTR serilerine her defasında aynı şekilde duygulanıyorum. :D
      Bu konuda ergenliğimi atlatamadım. :D

• Son birşey cüceler çirkindir kaidesinin istisnası olan Kiliye çok üzüldüm. :( Ah! Resmen şu anda Orta Dünyada yaşamak istiyoruuuuummm

• beni sarmıyor o fılmler :D marvel yapımları güzel.. komedi ve aksiyon..

1|0
    0|0
    • Upps şu anda LOTR aşığı bir insanın sorusuna yazdın bunu :D Ama ever ben de seviyorum Marvel yapımlarını. :)

• izlemez miyimm :) o adam harika zaten

• thor 2 de fena değil.. karanlık dünya :)

• Bir yil bekledim ve hala gitmedim arkadaslari bekliyorum finalleri bitsin beraber gitcez. d

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hastaliktan gidemedim

1|1
    0|0
Yükleniyor...