Aile filmi önerir misiniz?

Film bir aileyi anlatsın yani. Animasyon çocuk filmlerinden bahsetmiyorum. Filmde bir aile anlatılsın, eğlenceli olsun vs.

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• The Family Stone - Aile Bağları içinde komedi dram var
    Home for the Holidays var güzel
    Parenthood olabilir
    the big wedding diye bir komedi var
    what's cooking diye 4 farklı kültürden ailenin bir araya gelmesiyle ilgili bir film var
    Honey I shrunk the kids var tam bir aile üstünden geçiyor
    mrs doubtfire tam bir klasik
    the addams family de gayet güzel
    the incredibles bir animasyon filmi ama bir ailenin süper güçlerle olan macerası
    stuart little serisi de olabilir
    nanny mcphee
    matilda
    freaky friday
    finding neverland

1|0
    0|0
    • Aile filmlerini iyi biliyorsun.
      Bir film vardı ama adını hatırlamıyorum, adamın 13 çocuğu vardı ve çok eğlenceli bir filmdi. O filmi biliyor musun?

• @demoss klasik türk filmleri neşeli günler gibi biliniyordur diye yazmadım ayrıca davaro iyi bir filmdir ama bu kategoriye çok uyduramadım

• benim demek istediğim illaki Yeşilçam değildi. önerdiklerin arasında bir tane de. Yerli olsun.. Neyse

Erkekler Ne Diyor 10

• sürüsüne bereket

1|0
    0|0
  • Bu nasıl aile :)

1|0
    0|0
  • Karışık Aile-Adam Sandler. İyi eğlenceler.

1|0
    0|0
  • Babamin penguenleri

2|0
    0|0
  • Babam ve oglum izlemedm ama

0|1
    1|0
  • benimle kal

0|0
    0|0
  • Kapıcılar kralı aklıma geldi Kemal sunalın filmi.

0|0
    0|0
    • Hiç izlemedim biliyor musun doğru dürüst :) Biraz özet geçer misin?

• :) Uyanık Kapıcı seyit ve ailesinin hayatını anlatıyor sonunda da bizim uyanık ev yaşlı ev sahibi sayesinde köşeyi dönüyor apartmanın %50 sini satın alıyor

• Film = FORREST GUMP
    Dizi=Zengin kız fakir oğlan:)))

0|0
    0|0
    • Forrest gump I izle. Müthiş bir film gelmiş geçmiş en iyi 3 filmden biri olarak görülüyor. Aşk duygusallık aksiyon romantizm dram ve tarih bulundurur. Bn 4 kez izledim yine de izleyesim geldi. Netten ismini tıklasan zaten özeti hemen dikkatini çeker. Buy film en çok izlenen filmler arasında

• En iyi fimler kişiden kişiye değişir bence. Ama izlerim, thx ;)
      Dizi konusunda da dalga geçiyorsun herhalde :D The Simpsons'tan iyi aile dizisi mi var sen de :D

• Ben film izlemeden önce araştırırım ve en iyi filmin olduğu yazılıyordu ben en 3 filmden biri diyerek mütevazi davrandım :)) . İlk senesinde 3 dalda ödül almış Hollywood filmdir. Dizi konusunda bişi diyemem sadece zengin kız fakir oğlanı izliyorum :))

• incredible family

0|0
    0|0
  • 3 Idiots

0|0
    2|0
    • O aile filmi mi ya!

• normalde www olmadan da çıkması lazımdı. çıkmıyor ama

• bir sayfa açılmıyo tam olarak. Arama sonuçlarında çıkıyo. Neyse boşver o linki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...