Bu kitap nasıl?

http://i.hizliresim.com/g48kOZ.jpg Bu kitabı okuyan var mı nasıl?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Isaret serisinin 2. Kitabı fena degildi ama seri cok uzun bn 5. Kitapta kalmıştım o zaman daha cikmamamisti digerleri en son 12. Kitabi gordum hala da devam ediyordu heralde bir dadaninca kurtulmasi zor oluyor seri kitaplardan 😊 bir de bir yarari yok insana bu tarzlarin ben ortaokulda lise 1 2 de okuyordum bu tarzları vampir kitaplarını bir saatten sonra kesmiyor illa okuycam diyorsan Vampire Diaries serisinin kitabı daha cok hoşuma gitmişti 😂😊

1|0
    0|0
    • Seriyi aldım işareti okudum bud onun kadar iyi mi diye merak ettim. En son jobsun ve marketing faketing kitabını okuduğum için beynim sulandı biraz merak edip eğlenmem lazım bunlarla :d

• O zaman kolay gelsin bn ava kadar okudum güzeldi 😊 dedigim gibi bu seriden sonra Vampire Diaries ı öneririm filmiyle pek alakası yok kitabın ya da fısıltı sriside güzel 😊😂😅😉

Erkekler Ne Diyor 4

• Okumadım da güzel gibi kapak dikkat çekici ve ismi de güzel. Esrarengiz bir kitap sanki

1|0
    0|1
  • Sarhoştum ben seni severken
    Ne zaman bittin bende ayıldım korkunç maziden
    Güzellikler yoktu değil suretinde
    Ama bana çirkeflikleri rastladı belki istemeden
    Kahve içirdiler bana senden sonra
    Lavaboya gidip seni kustum saatlerce içimden
    Sonra kötülüklerin kalmayınca bende
    Hayatıma devam ettim
    Oldu ufak bir kesit film şeridim de
    Senden öncesi oluştu bende tabi istemeden
    Senden sonrası ise harikuladeydi ne kadar da istemesen
    Bari bir el salla o kadar mı hatırım yok sende
    Arkamı dönmüş olabilirim fakat mazim kaldı kabus olarak sende..

Yorum atar mısın?

0|0
    0|0
  • okumadım ama güzel kitaba benziyor gerilim türü mü?

0|0
    0|0
  • Uu ben bu kitabı okumadım azap var bende gel değişek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Lisedeyken başlamıştım, o dönem çok fazla bu tarz kitaplar okurdum. Daha güzellerini de okumuştum ama fena değildi sanki. Gerçi uzun bir seriydi ve tamamlayamamıştım, bir yerden sonra sıktı. En azından ilk birkaç kitab okuyabilirsin, belki sarar :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...