Şu an hangi kitabı okuyorsunuz? Kitapla ilgili yorumlarınız nedir?

Şu an okuduğunuz kitap hangisi ve kitapla ilgili yorumlarınızı alalım arkadaşlar

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Kürk mantolu Madonna
    Şu an iyi gidiyor devamını merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Dogan cucel toplumsal acidan iyi ve yonlendorme gerekde insan iliskisinde empatik dusuncenin kavranmasi ile ilgili kitap

0|0
    0|0
    • Kişisel gelişim kitaplarında önlerde yer alır Doğan Hoca. Yaş ve eğitim durumun nedir?

• Tm teşekkür ederim onerileriniz için:)

• Kitap paylaştıkça güzel. Kitapla kalın :)

• Uçurtma avcısı

0|1
    0|0
  • Mario Mazzanti-Gördüğüne Asla İnanma
    Psikolojik-gerilim. Daha çok başlardayım ama güzel gidiyor

0|0
    0|0
    • Kitabı gözden kaçırmışım demekki teşekkür ederim. Güzel kitaba benziyor. Hakkındaki yorumlar iyi. Güzel bir seçim tebrikler

• Güzel gibi şu an , sürükleyici ve düşündürücü.. Ben teşekkür ederim.

• Kısa zamanda alıp okuyacağım kesinlikle

• Kayıp sembol. Müthiş bir kitap herkese tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Kesinlikle harika bir kitap. Güzel seçim. Tebrikler

• bu noktaya kadar konuşmanız için teşekkür ederim. Son msjınız için teessüf ederim. Düzeyimi sorgulamanıza gerek yok. Ben bir fikir söyledim sadece. Kimsenin beğenisini değiştirmeye çalıştığım yok. Sanırım siz fikir konuşacak bilinç basamağına gelememişsiniz ki verdiğin cevaptan bu belli. Özür dilerim size cevap yazdığım için

• Düzeyinizi sorgulamadım. O bir genel yorumdu. burada kimsenin kimseyi düzeyine göre yargılamaya hakkı yok zaten. Teessüflük bir olay göremiyorum çünkü yadırganıcak bir cevap vermedim. Sadece dediğim bilmeden etmeden hakkımda yorum yapmanız.

• Ferrarisini satan Bilge henüz kitabın tamamını okumadım okuduğum kısma kadar iyiydi

0|0
    0|0
    • Efsane kitaptır. Mükemmel seçim

• Okuyunca yorumlarınızı bekliyorum

• Inşallah :)

• Kitap okumam ben :)

0|0
    0|0
  • Yaralı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4