Kedi canını senin sözünde ne gibi bir anlam kayması vardır?

Bu sözle anlatılmak istenen nedir?

Lütfen Harun Yahya hakkında kötü veya iyi bir şey yazdığım aklınıza gelmesin.

Sadece ne anladığınızı soruyorum... link

0|0
830

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 29

• Burada anlam kayması değil adam kayması vardır.

Adam hatun kişiyi görünce kaymış gitmiştir.

O nedenle biz ağzından dökülen kelimeleri anlayabildiğimize şükredelim.

Kevıy moşiyaq walataaa da diyebilirdi.

4|1
    0|0
  • maşallah ..aşırı derecede sevimli bişeysin sen

2|0
    0|0
  • Adnan Oktar anlatılmaz yaşanır 1 sütüdyoda o kadar sarışın ile din üzerine sohbet yapabilen ve içinden hiç bir kötülük geçirmeyen doğa üstü tek canlıdır.Yakında olacak kıyamet gününde mehti olarak gelecek biz fanileri kurtaracakmış.İlginç insan vesselam neyse Hayırlı işler diyelim kendisine...

2|0
    0|0
  • fiil eksikliği var kedi canını yerim olabilir kedi canını severim kedi canını siii ...neyse olabilir işte.anlatım bozukluğu sorusu .

2|0
    0|0
  • Sözde anlam kayması bir şey değil

özde olmasın

2|0
    0|0
  • civcivle minik kedi karışımı bir şey işte

2|0
    0|0
  • Bu adamın ne olduğunu neye hizmet ettiğini kurduğu cümle yapısını hala anlamış değilim

1|0
    0|0
  • Bu adam beni çok güldürüyor ya. :D

2|0
    1|1
    • Sevimli dimi :)

• senden korkulur:D bırak anlatabildiklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır zaten..ne mal olduğu bir bakışta ortadayken çok bile açıklamışsın:)

• :)) öyle işte...korksunlar senden:))

• Kedilere saplantısı var sanırım. Cat woman geldi nedense aklıma. Onda seksi bir kıyafet vardı hatırladığım kadarıyla (şu vücuda yapışan deriye benzer bir kıyafet). Adamın sarkması gibi bişey olsa gerek. Kedi kadından esinlenmiş olabilitesi çok yüksek bir durum.. :))

1|0
    0|0
  • Herşey gayet açık.Kibarca yeşil gözlü kedi gibisin.Seni kedi gibi pörtletirim demek istiyor :D

2|0
    0|0
  • kedi canlı demek

1|0
    0|0
  • 9 canlı demek istiyor heralde... ya da kedileri çok seviyor, kıza da "kedi canını senin" diyerek ona kanının kaynadığını ifade ediyor da olabilir...

0|0
    0|0
  • Diyor ki 9 sefere kadar yolun var..

1|1
    0|0
  • kedi cınını senin

1|0
    0|0
  • elindeki vcd kumandası ile kendine ait kanalda canlı yayında kadınlarla dans edip şarkı değiştiren adam :) fikrim bir mason oyunudur. 9 canlı kediden bahsediyo

1|0
    0|0
  • :D seygıyla takip ederim :D etmemde ederim . :D inci sözlüğü bile madara etmş bir insan arkası güçlü :) hiç buasmamak lazım hata buraya yorum yapmak bıle sakıncalı

0|0
    1|0
  • sacma sapan bi soz iste abazaliktan agzindan kacirmis

1|0
    0|0
  • 9canlısın, seni uyanık seni gibi bi söz bence

0|0
    0|0
  • Adam ileri derecede ensest

2|0
    0|0
  • Kedi adamın gözünde pek bi şirin uysal bir şey..Bunu kastetmiştir heralde:)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• "Vay hınzır vaaay." anlamı taşıyor herhalde... Anlamsız insanlardan çıkan anlamsız sözcükler işte... ...

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmede kilik sapması olduğu belli:D ayrıca bu sözden nefret ederim hiç bir manası anlamı yok bana göre..onca güzel deyim özdeyiş varken saçma salak ortaya atılmış bir laf bu yahu...

1|0
    0|0
  • acaba kızda merk ettimi bana ne demek istiyor diye:D

1|0
    0|0
  • adam sapık daha ne anlayalım :) öbür tarafta cennete gidemeyeceğini anlayınca cenneti burda kurmuş hareminde :)

0|0
    0|0
  • O kadar kusur kadi kudunda...

0|0
    0|0
  • HAHHAHAHAHAHah cok guldum, benide cok seviyor! demi? kedi canini senin hhahahahahha

0|0
    0|0
  • ne istersen öyle anla

0|0
    0|0
  • off nalet gitsin şu adamdan ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...