Ruh ikizini aramak astrolojik bir zehirlenme belirtisi olabilir mi ?

Ruh ikizini aramak

Astrolojik bir zehirlenme belirtisi olabilir mi ?

Kategorize edilmiş duygular

duygu mudur ?

doğal akışında bir ilişki olamaz mı

hayatımızı hurdaya çeviren

Klişeler kültürü hakkındaki düşünceleriniz ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• kliselerin klise olmasinin sebepleri vardir. astroloji cok eski caglarda cikip hemen hemen hicbir degisiklige ugramamis ender bilim dallarindan biridir. bence gayet de hostur, guzeldir. tabi hayatimizi buna endekslemememiz ve astoroloji odakli yasamamamiz gerekir. ama kiyida kosede dursundur, lazim olabilir.

0|1
    0|0
  • Ruh ikizi martavallarına pek inanmam ...

0|1
    0|0
  • kesinlikle olabilir bende öyleyim zaten

0|1
    0|0
  • su akıyor yolunu buluyor..

0|1
    0|0
  • burclar haklı olabiliyor, kimi burcuyla kıyaslasam söylenenlerden bazılarını muhakkak tasımıstır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Muhtaç insanın sığınma belirtisidir..insan ne zaman ki mutluluk için hiç bir araca ve aracıya ihtiyacı olmadığını anlar ise o zaman şahıs olarak varlığını bulur..Amaç "su" içmekse tasa ne gerek var.. kendi elleriyle kana kana su içmek yerine etrafta tas arayan insanlar ile çevrelenmişiz.

2|1
    0|0
  • Hocam bende senin soruları sorarken ki ilginç kelimeler kurma çabalarını hiç anlamıyorum :) Şu soruyu ruh ikizini arayan insanlar astrolojinin içinde kaybolup gidiyorlar felan gibi bir şekilde sormak çok mu zor ?

Soruna cevap olarakta astroloji odaklı yaşamıyorum hangi burcun özelliklerini taşıdığımı bilmiyorum,bu tür şeylerle yaşamını harmanlayan insanlara da fazla bir anlam veremiyorum...

0|1
    0|0
  • ruh ikizi diye bişey yoktur kader var ve kaderin tecellisi insan bu hayatta alın yazısını yaşar kavlu beladan bu yana insanın eşi bellidir ve zamanı geldiğinde kader tecellisini gösterir.

0|1
    0|0
    • Evet dostum Kalu Bela. Evet yaratılışın güzelliği. Bütün ruhların toplanması.

Evet haklısın Sonsuzluğa ilk adım. Evet kaderin tecellisi içindeki özgür irade. Evet Külli irade içindeki cüzi irade. Sonsuz güzelliğe ulaşma çabası. Evet Kainatın esrarı.

• Olabilir :))

1|0
    0|0
  • belki de

0|0
    0|0
Yükleniyor...