Kitap okumayi severmisiniz?

ne tur kitaplar okursunuz en son hangi kitabi okudunuz tavsiye ettiginiz bir kitap var mı cok etkilendiginiz mesela?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Tarihi kitaplar ve tasavvuf kitaplarını çok severimm. Elif gibi sevmek. Bunu okumalısın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• En son peter pan olmeli' yi okudum ehh iste fena sayilmazdim su an da umberto eco' nun yillardir okuyacagim dedigim gulun adi' na basladim. Sinuzitten okuyamayinca buraya sardim. Hakan gundayin kitaplarini tavsiye ederim ozellikle kinyas ve kayra. Keza george orwell ' dan 1984. Adam bugunu gormus de yazmis sanki.

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim dışında her tür okumaya çalışırım. Bu aralar tekrardan Dorian grayin portresini okuyorum ve tavsiye ederim ayrıca şu kitaplar da güzeldir
    Kumarbaz - Dostoyevski
    Aklından bir sayı tut (serisi) - John Verdon
    Klon

0|0
    0|0
  • Evet özellikle Gizemlerle ilgili ve Gerçek hayat hikayeleri üzerine yazılan kitaplar...

0|0
    0|0
  • Hastasiyim? Bayiliyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yabancı romanlar hoşuma gitmiyor diyorsan Anadolu kokan bir roman olan Orhan Kemal'den Cemile, biraz heyecanlı ve akıcı olsun aynı zaman da gençliği de hissedeyim dersen Canan Tan Eroinle Dans, ben romantik adamım beni duygudan duyguya taşısın dersen Susanna Tamarro'nun Yüreğinin Götürdüğü Yere Git kitabını okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Tarihi kitaplar. En son başladığım "Hunlar'da Çılgındı"

0|0
    0|0
  • Oguz atay dan tutunamayanlar i okuyorum. Bu gidisle bitecek gibi gozukmuyor:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...