En iyi bulduğunuz korku filmi?

en çok etkisinde kaldığın korku filmleri hangileridir?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Korku filmi adı altında çekilmiş filmler beni korkutmuyor ama zamanında TGRT kanalında yayınlanan evliya filmlerinden pek tırsardım :D birde gece gece yayınlamazlarmıydı hey Alllah'ım :D

0|0
    0|1
    • onlar güldürürdü beni onlarda bir çeşit türk korku filmi aslında :D

• sebep olan sensin unutmamak gerek :)

• Ben bunlara sebep olmak istemedim fikrimi belirttim konu uzadı :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Hayvan Mezarlığı

0|0
    0|1
  • Normalde filimlerim kitaplığımın bir köşesinde düzenli bir şekilde olur.

Ama geçenlerde evin hiç ummadığım bir köşesinde bir korku filmi buldum. En iyi bulduğum buydu.

Hani alakalı yerlerde olanları daha kolay ve zahmetsizce buluyorum ama bu bulduğumu gerçekten çok iyi buldum.

Ha bulduğum en iyi korku filmini sorarsan, onu kaybettim. Arıyorum.

0|0
    0|0
  • korku filmi diye bir kategoriyi artık çıkartmalılar bence, ben küçükken Ziyaretçiler dizisinden korkardım bir tek(hayal meyal hatırlıyorum) :) ama sonrasında cezbeden bir korku filmi çıkmadı ama önerilere bende açığım

0|0
    0|0
  • öldüren oyun,exorcist, efekt,kurgu bakımından gerçekten kusursz olduklarını düşündügüm filmlerdir

0|0
    0|1
  • son durak final kızın gözü lazerle nasıl çiziliyodu öyle yaa :) bide testere 7

0|0
    0|0
  • En iyi korku filmi şuan için yok, çünkü artık alıştım ve en iğrenç korkunç sahneleri bile zevk alarak izliyorum. Küçükken star cumartesi geceleri korku filmleri verirdi onlardan çok korkardım.

0|0
    0|0
    • iyi ve farklı bir korku filmi izlemek istiyorum.

• heh bak Ölüm Çığlığı güzel bi korku filmiydi. Gece izlersen iyi gelir. konusu muhabirler itfaiyecilerle röpörtaj yapıyor, bi eve gidiyorlar ihbar üzerine. o bina sonra hastalıklı insanlarla doluyor falan iyiydi

• aklımda bulunsun.

• üstüne bişeyler giyinde sorunu sor:)

0|0
    0|0
    • gayet estetik bir fotoğraf.

• benim babam bakmıyor sokakta elalemin karısına kızına onu yapan sizsiniz.çünkü içiniz fesat olduğundan bu kadınları kapatma çabanız.daha fazlada yazmam senin gibi insan bozuntusunun yorumuna.

• hayvan bile kuyruguyla totosunu kapatıyor yazık sana diyorum başkada bişey demiyorm...

• teksas katliamı uvvvvvvv

0|0
    0|0
  • Şeytan çarpması müthiş gerçekten...

0|0
    0|0
  • atın intikamı

0|0
    0|1
  • dabbe ve musallat

0|0
    0|1