Hem kitap okuyorsunuz hemde muzik dinliyorsunuz bari anliyormusunuz?

Degisik geldi cevaplar lutfen :)

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• dinlediğin müziğe bağlı şimdi tutup ta müslüm baba ya da metal dinlenmez kitap okurken :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yok abla onlar göstermelik normalde okumyorlarda instagrama atacak foto lazım onlara

0|0
    0|0
  • bari sigarada yakalım 3 ü biraarada olsun

0|0
    0|1
  • 2 tane kafaları var anlıyorlardır.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim filmi PC de açardı. Sessiz modda ama. Onu izlerken müzik açıp dinlerdi. Önüne kitabı alıp okurdu. Derdim hepsini birden nasıl yapıyosun. Meslek sırrı deyip bide yemek alıp yemek yerdi onları yaparken. Way beaa

0|0
    0|0
  • daha çok müzik dinlerken netten haber okurum öyle daha zevklı oluyo valla :)

0|0
    0|0
  • Kitap okurken 100de100 sessizlkk olmasi lazım yoksa odaklanamıyorum

0|0
    0|0
  • kitap okurken asla başka bir şeyle ilgilenmem genellikle sadece ben ve kitabım olurum..

0|0
    0|0
  • Beyin buna karşı bir kere

0|0
    0|0
  • mesleğiniz nedir

0|0
    0|0
  • ben kafamı vermeyince kitabı daha iyi anlıyorum

0|0
    0|0
  • hiç hayatımda kitap okumadım desem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• okuduğun şeye ve alışkanlık durumuna göre değişir
    bir roman vs. okuyorsa insan müzik fon olabilir enstrumantal sakin bir müzik hoş olabilir
    ama daha dikkatli olunması gereken detayların önemli olduğu bir kitapsa okunan müzik dikkat dağıtabilir
    eğer alışık da değilse insan tabi

0|0
    0|0
  • Birsure sonra o muzigi farketmiyorsun. Bende muziksiz ne kitap okurum ne de test cozerim. Ayrica muzik tarzim metaldir. Yani muzigi farketmedigin icin bir sey olmuyor. Bazen test cozmeyi biraktigimda muzigi farkediyorum oha bu hala caliyo mu gibi tepki veriyorm her defasinda :)) odaklanmayla alakali

0|0
    0|0
  • Kitabım müziğim ve ben o kadar güzel ki bir de açarım Rap müziği müziğin akışına göre okurum kitabı harika💜💛💚❤😍

0|0
    0|0
  • Ben müziksiz soru çözmezdim. Ama kitabı bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Arkadan fon olarak hoş oluyo :D

0|0
    0|0
  • anlamam o şekılde

0|0
    0|0
  • arada kitap okumak gerekirken müziği mırıldanıyorum:)) beyinle alakalı birşey

0|0
    0|0
  • İkisini ayni anda yapamam

0|0
    0|0
  • Aliskanlikla alakali tamamen

0|0
    0|0
  • test bile çözüp full cikartiyordum ne diyorsun:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...