Şair olmak sizce?

Şair olmak şiir yazmak mıdır, yoksa herkesin aynı okuyabildiği şiiri farklı okumak mıdır?

Güncellemeler:
@neriman93 hâlâ sitedeyse fikri vardır. :)

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Kelimelere farklı anlamlar yukleyebilen, hissettiklerini fütursuzca aktarabilendir şair.

0|1
    0|0
    • Aynı sözcüklerle severken aynı zamanda gidebilmek gibi...

• Şu an okumam mümkün değil. İlk fırsatta hepsini okumaya çalışacağım ama limandaki son yolcu şiirinin bir nüshasını aldım.

• Onu lisede yazdı diye biliyorum. En çok beğenilenlerden biri Yağmurlarda ıslanalım. Birkaç günde bir paylaşım yapıyo. Bu aralar sınav dönemi ama yapar yine. Sen Hâlâ On Yedi ve Alışılmışlıklar da çok rağbet görenlerden. Kim olduğunu bilsem yazdıklarını beğendiğini ona iletirdim. Mutlu olurdu. :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Herkes "Şair" olamaz, oldugunu zanneder. Şair olmak;kelimelere mana üflemek, okuyana da can vermektir.

0|1
    0|0
  • Bence şair olmak gönlündekini en güzel şekilde satırlara dökmektir bununla birlikte çok derin duygular yoğun hisleri olan insanlar zaten doğal olarak başka şairlerin kaleme aldığı şiiri daha farklı kendine göre yorumlar

0|1
    0|0
  • Sair olmak bir seyin kendi dusunce ve duygularinla yorulamaktir herkesce ayni olmak zorunda degildir

0|1
    0|0
  • Şair olmak hissettiklerini yorumlayabilme yeteneğidir.

0|1
    0|0
  • Şair olmak kelimelerle dans edebilmektir bence.
    Şair zaten dünyaya farklı bakar.

0|1
    0|0
  • İkisi de.
    Yazabiliyorsan okuyabiliyorsundur da, okuyabiliyorsan yazabiliyorsundur da.
    Sevgiler..

0|0
    0|0
    • Bu ikisini yapabilmek yaşayabilmeye bağlı aynı zamanda. Güzel bir yaklaşım. Teşekkürler.

• şair olmak kelimelerle oyun oynamaktır , bir cümleye haytı sığdırmaktır tek bir harfe bile binbir anlam yükleye bilmektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...