Paris'de ne yapılır ne alınır?

Yakin zananda paris'e gidiyorum. Gidenler veya gitmeden bilgi sahibi olanlar sizce uygun fiyatli ne alınır ordan? Bir de yemek tavsiyelerinizi de bekliyorum?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bütçeni bilmiyorum fakat yinede anlatayım. Güzel bir akşam yemeği yemek istiyorsan ister ailece ister erkek arkadaşınla başbaşa Maceo adıyla bir restaurant mevcut inanılmaz lezzetleri var eğer bütçen yeterse son derece nefis bordeaux şarabı getirirler dilin damağın yerinde durmaz. Alışveriş olarakta ise Rue de Passy çok iyidir eğer fazla duracaksan durduğun bölgenin genelde yöresel pazarıda mevcut ucuza ordanda alışveriş yapabilirsin. Onun haricinde kültürel sanatsal olarak şiddetle louvre ve orsay müzelerini tavsiye ederim ölmeden önce görülmesi gereken yerlerden ikisi :) iyi yolculuklar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1|2
    0|0
  • Eyfel kulesi maketi ve anahtarliğı :p

1|0
    0|0
  • En son gittiğimde dönerken yanımda Eyfel kulesini getirmiştim. Bahçede duruyor. Gideceksen vereyim götür.

0|0
    0|0
  • eifell kulesine çıkmaya karar verirsen arabayı bıraktığın otoparktan açık bilet al inip çıkmak ölümm :D :D

0|0
    0|0
    • Ya sizce en uste kadar ciksam mi? Cok zorluyormus 1 veya 2 kat cikip biraksam mi o saatler suren sirayi beklemek yerine

• kuledan saga dönünce çok güzel bir yer var

0|0
    0|0
  • Attila ilhanı sever misin

0|0
    0|0
    • 1 hafta önce ruyamda gördüm onu ilginc geldi. Neden sordunuz?

• Cok guzelmis simdi okuyorum siirlerini irdeleyerek :) üçümüz derken 3. kişi kimdir?

• anladığım kadarıyla attila ilhan böyle şeyleri hep yapıyor.

"1949 eylülünde birader, mırç ve ben " gibi. insan soruyo ulan birader kim? mırç ne?
      sanırım burada da bahsettiği sevgilisi, rikardo ve kendisi. bilmiyorum tam. öğrenirsen bana da söylersin ;)

• Eyfele çıkılır

0|0
    0|0
  • tabikii kürdan :)

0|0
    0|0
  • giyim urunlerı uygun olabilir ve oraya ozgur anahtarlıklar magnetler falan alabılırsın

0|0
    0|0
  • gidenler çaktırıyor hayatım

0|0
    0|0
  • Paris te aşk yapilir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle iç çamaşırı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sokak saticilarindan nutellali muzku cilekli krep almadan dönme.

1|0
    0|0
  • Forum Les Halles : En iyii alis veris merkezi hemen metro istasyonunun yaninda, bir suru marka kiyafetler bulabilirsin, ve marka olmayan cok iyi fiyatlara super kiyafetler var. cok guzeller
    Eyfel kulesi ve Notre Dame. Gercekten buyuleciyi bir yer, eyfel kulesine cok uzak degil. Chartres de.
    Saint-Honoré : Bu caddeyede gitmeyi öneriyorum. Chanel, Gucci, Louis Vuitton, MiuMiu och Marc Jacobsså finns Louis Géraud, Christian Lacroix och Lanvin
    Champs Elysee eller Avenue de Champs-Élysées : Burasida parisin en buyuk ana caddedsi. Gucci, Chanel, Dior, Jimmy Choo

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim forum les halles' i dikkate alacagim. Peki parise özgü markalardan uygun olani var mi bildiginiz? Veya pariste olup türkiyede olmayan guzel seylerden?

• Turkiyede yasamiyorum o yuzden cok bilmiyorum :( ama Abercrombie & fitch, Bershka, Stradivarius, NafNaf, Jennyfer, Forever21, Pimkie :) Bunlari hatirliyabildim ve gercekten cok uygun fiyatlara.
      ama ucuz denilince La Vallée Village :)) butun markalarda 50%-70% indirim var her zaman. lavalleevillage. com/en/brands/women burdan bakabilirsin neleri bulabilecegini cunku saymakla bitiremezdim saymaya kalksam :D.. ne zaman gidiceksin? :)

• Anladim forever 21 turkiyede yok mesela bir bakarim o soyledigin alisveris merkezine de bakiyorum simdi :) subatta insallah

• Cok gittim Tour Eiffel onu ztn biliyosundur cik hemen yoruluyoszn ascenseur le cik, Arc de Triomphe, Champs Elysées, paran varsa oralardan alisveris yap tabikide elbise al orda cok guzel ve hatira almayi unutma, sevgilin varsa Pont des Arts da askinizi kilitleyin, Musée du Louvre ziyaret et, croisière yapabilirsin gemiyle, Joséphine Baker de yuz, ve bolbol gez super biyer

0|0
    0|0
  • Ben gitmedim de gidenler genelde zencilerden anahtarlık alıp getiriyor. Bir de parfüm olmazsa olmaz :)

0|0
    0|0
  • sıra çok çabuk geliyor ya eyfelin en üstüne çık hem ucuz hem göründüğü kadar yavaş değil sıra geliyor hemen sanzelize çok ucuz geçen sene 10 euroya aldım bu sene Türkiyede 100 tl daha fazla almdğma pişmanım birde seyyar satıcılardan orjinal chanel parfüm almadğma pişmanım

0|0
    0|0
  • Umarım banada nasip olur

0|0
    0|0
  • Parfüm alınır

0|0
    0|0
  • metroya iseyen insanlar gormeye hazır olun. evet, ülkemizde yere tükürenlerin tipini kestirebilirsiniz ancak burada en düzgün konusup en medeni giyinmisi bile her noktaya iseyebilir. belli ki hala adamlara sıcmayı ogretememisiz...

hediyelik esya begenmek zordur cunku pek guzel degildir. en guzel hediyelik esyalar disneyland'dedir. o yuzden disneyland'e gidecekseniz, gitmeden önce sehirdeki dukkanları gezip birsey almayın, disneyland'dekileri gezerken karar verirsiniz.

ingilizce konusan fransız birine rastlama olasılıgı dusuktur. rastlarsanız da aksanından ötürü anlamamanız muhtemel.

bir sekilde fastfood yemeye karar verir ya da mecbur kalırsanız sakın mcdonald's'a gitmeyin. fransızların fast foodcusu quick'ten yiyin. hem degisiklik olur, hem de cok daha lezzetlidir. bunun fransızların bir numarasını oldugunu dusunmeye baslamadık degil... hımmmm...

hotel de ville'i aksam ısıklandırmasıyla görün

0|0
    0|0
Yükleniyor...