Bir kütüphaneye nasıl üye olabilirim?

Kitap okumayı baya seviyorum. Bazen kitap alacak param da olmuyor. Bir kütüphaneye üye olmak istiyorum beni bilgilendirir misiniz? Bu işler nasıl yürür? Örneğin bir kitabı geri vermek şartıyla okuyup geri getirebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Benim üyeliğim var kitübo imzayla alıyorsun kütüphane kartın oluyor onunla sonra 15-20 gün sende kalıyor gari götürüp teslim ediyorsun... Bende kütüphaneyi kitüp okumüyı ve almayı severim seveceksin bu uygulamayı tavsiye ederim kütüphane kartınla alıyorsun :)..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanki terör örgütüne üyelik soruyosun:-) korkmana gerek yok önce hazırlan biber gazı falan al yanına sonra emin adımlarla kutuphaneye doğru yürü yaklaştığında etrafa bir goz at tehlikeli bir durum var mı diye sonra dal kapıdan içeri yapış danışma masasına merhaba kütüphaneye üye olmak istiyorum de sert ve ciddi bir bakışla asla taviz verme görevlinin gözlerine bak ki ciddi olduğunu anlasın sonra gerekli kod isimleri kullan ve gorevliden yavaşça kartını al son derece dikkatli bir şekilde kitabı al ve çık eve giderken izlenmedigine emin ol eve gelince kapıyı güzelce kilitle ve kitabını buyuk bir zaferle oku

0|0
    0|0
  • ben bir kütüphaneye lisedeyken üyeydim kütüphane görevlisi kadın bana sahip olmaya calısıyodu bidaha gitmedim korktum :DD

0|0
    0|0
    • Ne yapiyordun ki

• Bizim arkadaşlarda "dnkcnkdcndjnvjn" sizin anlayışınız ":Dd" olsun :P

• Olsun :DD

• tabiki okuduktan sonra getirebilirsin belli bir tarih veriyorlar zaten. okul zamanlarında çoğu öğrenci yapmıştır bunu siz nasıl hiç yapmadınız şaşırdım

0|0
    0|0
    • Aklma yeni yeni geldi :) Peki her kutuphanede oluyor mu? Belli bir ucret falan?

• Siz üye oldunuz mu

• okul zamanında olmuştum ücretsiz

• sınır olurmu yaaa bel bana beraber gidelim o kütüphaneye öye oll
    yapmam olamassın derlerse zorla üye yapacaz seni
    zorlamı zorla

0|0
    0|0
  • Bazı bilgilerini veriyorsun kayıt için, sonra İzmirde direkt 3 kitap alabiliyorduk ama Manisada kütüphane başlangıç olarak 1 tane veriyor kitabı aldığın günden sonra 15 gün içinde geri getirmen lazım telefonla arayıp süre uzatabiliyorsun

0|0
    0|0
  • kütüphaneye gidip

0|0
    0|0
  • gidiyorsun üye oalcaktım diyorsun kartını veriyorlar o kartı götürüyosun o karttaki numarana aldığın ve verdiğin kitapları kaydediyorlar.. kitapları tarihinde geri vermen gerek

0|0
    0|0
  • git sor araştır nerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kitabı alırsın imzayı atarsın 15 gün sonra teslim edersin

0|0
    0|0
  • Git kütüphaneye. Personeline ben üye olmak istiyorum de. Yanında kimliğin falan olsun. Orada işlemleri yapıp kartını al. Oldu da bitti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...