Kim milyoner olmak isteri izleyen varmı?

Kim milyoner olmak istere katılsanız kullanacağınız telefon jokeri için sağlam 3 joker hakkınız varmı ?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle oturma odasına geçtiğim zaman bir göz gezdirir kalkar giderim.Hayır yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• var başvurdum daha bi cacık cıkmadı.. 1.joker babam die düşündüm 2. joker üniden mühendislik bilimi hocam 3 te odtü uluslar arası ilişkilerde okuyan bi arkaş var bilgilidir o

0|2
    0|0
    • Bende başvurdum ama harbi çok sayıda kişi başvuruyor o kadar kişi içinden bize şans daha doğmadı galiba :)

• 'daddy knows best':)

• yepp :) nearly always ..

• yok galiba :(

0|1
    0|0
  • Denk gelirsem izlerim..Katılmayı düşünmedim o yüzden jokere gerek yok ;)

0|1
    0|0
  • tek bir kişi yeter :D L lawliettt

0|1
    0|0
  • Var.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sürekli izliyorum ve başvuruda yaptım. Telefon jokeri bana göre çok saçma ve işe yaramıyor. Kocaman bir paragraf sorusu veriyorlar, yarışmacı okuyana kadar süre bitiyor. Bu jokeri doğru dürüst kullanabilen yarışmacı pek yok. Yi telefon jokeri olan yarışmacılar oldu ama bu bahsettiğim sebepten dolayı uçup gitti...

NOT: Süreyi kısa tutmalarının sebebi telefondakinin google kullanması önlemek

0|1
    0|0
  • pek izlemiyorum ama ilk sorularda kaybedenlerden olmak travma yaratır herhalde

0|1
    0|0
  • rast geldikçe izliyorum.Bu soruyu daha önce düşünmüştüm evden birisini söylerim bilgisayar başında durur soru çıkar çıkmaz araştırır bulamazsa başkasını arar ben de biraz oyalandıktan sonra ararım diye düşünmüştüm :D

0|1
    0|0
  • Kim milyoner olmak istere katılsanız kullanacağınız telefon jokeri için sağlam 3 joker hakkınız var

0|0
    0|1
  • denk gelirse izlerim çünkü yarışmada sende kendini denediğin için zevkli oluyor... :)

0|1
    0|0
  • Jean , Claude , Vandamme.

4 kişi oluyordu az daha.

0|1
    0|0
  • beni ara katılıyorsan yarışmaya hemen googleden bakarım :)

0|1
    0|0
  • severek izliyorum.

0|1
    0|0
  • evet futbol için kardeşim genel kültür ve siyaset için babam din için ablam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...