Bu aralar i̇smi̇ i̇le ön planda olan hi̇dra hakkinda sorum var?

biraz küfürlü şarkıları var ve yeni albümü ile çok ses getirdi. Var olan sesiyle beni güçlü tutup gaza getiriyor ve protest şarkılar yapıyor siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Hidranin protest yaptığını dusunuyorsan gercek protest dinlememissindir dostum :) 6 yillik rap dinleyicisi olarak siirbaz-pes etme 4 ve saian- felegin cemberinde 40 kursun dinlemeni oneririm hidra daha cok yeni newschool bir mc o nedenle tutulması cok normal ki emegi ile degil diss ile taninan bir mc.. eger anlamli sozler istiyorsan allame ve jokere goz at hard dinlersen massaka da fenadir :) hidrs iyi bir mc ama ovuldugu kadar degil. bence sonucta daha cok yeni :)))

0|0
    0|0
    • Ben burada en iyisi veya en kötüsü tartışması yapmıyorum ki zaten ben 10 yaşımdan beri dinliyorum yaşım 20 kimin güzel kimin kötü kimin primci kimin sağlam kimin kolpa olduğunu iyi bilirim zaten :) Saian'ın sesi hoşuma gitmiyor ki bu yüzden tutmuyor o adam Hidra karaktersiz olabilir ama sesi çok sağlam bu yüzden her geçen gün ilerliyor protest şarkı dinliceksemde Çıktık yine yollara var ondan iyisini mi bulcam :)

• Norm ender zaten tek gecilecek bir mc. Efsane bir adam hidranin sesini bende begeniyorum ama beni sarkilarinin sozleri sarmiyor şu an severek dinledigim birtek olume inat ve sen kimsin sarkilari var bende iyi kotu ayrimi yapmadim zaten daha cok yeni oldugunu ondan daha iyi protest mcler oldugunu belirttim hidrada iyi fakat daha iyilero var demek istedim yani. Neyse sen severek dinliyorsan iyi dinlemeler :)

• İyi sevindim böyle düşünmene yalnız 9 senedir dinliyorum yeni degilim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...