Hangi enstrumanı çalıyorsunuz?

Hangi enstrumanı çalıyorsunuz, ya da hangilerini çalmayı öğrenmek isterdiniz, neden?

Güncellemeler:
Ben elektro gitar çalabiliyorum ama bununla da sınırlı kalmak istemiyorum tabii sırayla bateri, piyano, çello da çalmak istiyorum :)

0|0
15|43

En İyi Kız Görüşü

• Klasik gitar ögrenmek isterdim;cunku kulaga cok hos duygulu romantik geliyor.Çello(viyolonsel) ise tamamen ruhuma işleyen ,insan sesine en yakın enstrumandır.Dinlerken seni alır götürür...

0|1
    0|0
    • Gitar olduğu gibi, Çello seçiminiz de çok iyi :) ileride çalıcağım enstrumanlar arasında yer almaktaa :):)

• Ne güzel,müziğe ilgilisiniz:)

Erkekler Ne Diyor 43

• Akustik ve elektrogitar çalıyorum, piyano öğrenmeye başlayacağım 2-3 ay sonra inşallah, artık 30 yaşında bir insan ne kadar öğrenebilirse :)

0|0
    0|0
    • Ne kadar güzel! Unutmayın enstruman çalmanın yaşı yoktur! :):)

• Yine de önyargıyla yaklaşmayın :)

• kemençeee ve az seviyede gitar :))

0|0
    0|0
  • türküleri çok seviyorum bu merak yüzünden saza başlamıştım ilkokulda ve halada arasıra çalıyorum yanına da bir parça peynir bir dilim kavun ve bir kadeh rakı hele birde ben haydar türküsünü söylerken eşimde bana katılırsa mükemmel olur. işte hayat bu.

0|0
    0|0
  • link

flut çalmak ama böyle :D

0|0
    0|0
  • Birazcık stüdyo işleriyle uğraştım müzikle alakalı olarak. Ama saz çalmayı çok istedim. Sesine hastayım çalanlara çok özeniyorum açıkcası :)

0|0
    0|0
  • klasik, elektro ve bas gitar çalıyorum. Elektro 1 yıldır klasik gitarı 5 yıldır çalıyorum. Üflemeli çalgılara yönelmek istiyorum kısmetse. Yan flüt yada klarnet çalmak istiyorum. bakalım artık :)

0|0
    0|0
  • çello çalmak isterdim

0|0
    0|0
  • en son filüt çaldım 8. sınıfta

0|0
    0|0
  • Bas gitar çalıodm teee lisede şimdi heveste kalmadı arada bi işte :S

0|0
    0|0
  • bağlama çalıyorum.yan flüt ve ney çalmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Klasik gitar caliyorum :) Keman veya tulum öğrenmek isterdim :) sesi mest ediyor insanı .

0|0
    0|0
  • saz çalmak isterdim nezaman çalmak istesem işyerinin bekçisine yakalanıyorum o yüzden çalmayı öğrenmek istiyorum:)acaba bunun eğitimini veren yer varmıdır:)

0|0
    0|0
  • obua

0|0
    0|0
  • Ben klasik gitar caliyorum 7 senedir klasik tarzda basladim ama flamenkoya gectim 1 senedir. 2. Olarak klarnet calmak istiyorum cok sesli olmasi ve uflemeli olmasi ilgimi cekiyor:-)

0|0
    0|0
  • Türk milletinin dalga geçmesi olmasa saksafon çalardım. Kulağa çok hoş geliyor bence ayrıca her türlü müzikle uyum sağlayan bir entrüman.

0|0
    0|0
    • Başkalarının dalga geçmesine bakma derim, sen o enstrumanı çalmak istiyorsan o iş bitmiştir zaten :)

• Doğru diyorsun. Bir motive olabilsem başlarım :)

• Baglama calmayı cok istemişim dir... Ama olamadı. Her sesini duydugum da sadece Anadolu ve insanlar geliraklıma...

0|0
    0|0
  • Klasik gitar çalıyorum yaklaşık 2 senedir.

0|0
    0|0
  • keman çalmayı isterdim

0|0
    0|0
  • Vurmalı çalgılar,piano,bağlama,sipsi,flüt...

0|0
    0|0
  • kanun

0|0
    0|0
  • Klarnet Çalmak isterdim.

0|0
    0|0
  • klarnet ve piano sesine aşığım. Akustik gitarıda seviyorum

0|0
    0|0
  • klasık gıtarla basla ben klsık akustık elektrodayım gıtar ve rock sevıosan al bı gıtar

0|0
    0|0
  • sazı çalmayı isterdim...

0|0
    0|0
  • birşey çalmama gerek yok borozan gibi sesim var zaten

0|0
    0|0
  • ibanez grg270 ve rp300a procecorum var-elektro gitar çalıyorum.

0|0
    0|0
  • bateri çalmayı cok ısterdım ...

0|0
    0|0
  • saz,gitar çalıyorum. org çalmayı isterdim...

0|0
    0|0
  • saksafon

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 14

• Flüt:))

0|0
    0|0
  • Keman calabılıyorum cok ıyı dıılım ama daha bundan sonra pıyano çalmayı öğrenmek ıstıyorum

0|0
    0|0
    • Kemanda kendini geliştir bence. :)) Çok güzel ve zor .. İyice öğrenmeden başka bir müzik aletine geçmeni tavsiye etmem

• gitar çalıyordum şarkıda söylüyordum ama 5 yıl oldu unuttum :/ başlamam sebebim lise aşkı yüzündendi o çalıyor bende çalıcam diye başladım o okuldan gitti bende ogünden sonra bir daha gitarımın teline bile dokunmadım :)

0|0
    0|0
  • org çalmaya başladım, keyifli :) kulaktan şarkı daha kolay çıkıyor. önceleri bağlama denemiştim, hiç türkü çıkaramamıstım illa nota gerekiyordu.

0|0
    0|0
  • Keman ve piyano çalıyorum :)

Viyolonsel de çalacağım inşallah :)

0|0
    0|0
  • Gitar ve piyano çalabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum daha dün sahilde çaldım millet toplandı gitar candır. Keman çalmayı da öğrenmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Klasik ve akustik gitar.

0|0
    0|0
  • Klasik keman biraz da elektro keman

0|0
    0|0
  • Çok ığrenc flut çalarım mesela.

0|0
    0|0
  • bateri calmak isterdim :( maalesef calamiyorum

0|0
    0|0
  • Çello çalmayı çok istedim :(

0|0
    0|0
    • Niye çok istedim diyorsun ki? unutma hiçbir şey için geç değildir :)

• Unutma ki, enstruman çalmanın yaşı yoktur. Dediğim gibi, hiçbir şey için geç değildir :)

• komputır

0|0
    1|1
  • yanflüt çalıyorum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...