Yaşım 25 ve hala bir hobim yok bişeylerle vakit geçirmek istiyorum tavsiyeniz warmı?

aslında köpek falan alıp onunla vakit geçirmek istiyorum ama ya da bir papağan yoksa enstrümana mı yönelsem sizce gitar keman falan

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli olarak balık tutmaya git.

0|0
    0|0
    • o benim için hobi olmadı tekneyle açıldık bir kere herkes 1 atıştı 2 şer 3 er çekerken ben sadece iğneyi çektim beceriksizim ve yediremedim onu

• beceri derken belki ben tutmayı bilmiyorum anlamında dedim bir tane tutsam belki devamı gelir ama bide öyle bekleme işleri bana göre değil sıkılırım yani

Kızlar Ne Diyor 1

• enstruman olabilir. :) ama neden gitar keman?

0|0
    0|0
    • kemanın sesi kulağıma hoş geliyor veya klarnet gitar da askerdeyken çalmaya başlamıştım el alışkanlığı war azcık ondan :)

• yooo tabiki çaldım ama kendim şarkı besteledim ne olduğu belirsiz :)

• Ahaha hep oyle derler. ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• saydıkların da olabilir spor da olabilir seni mutlu edebilecek ne varsa onu yap.

0|0
    0|0
    • mutlu olmak şçin değil kardeş vakit geçirmek için beni mutlu edebilecek şeyi kaybettim kafamı başka şeylere yönlendirmek istiyorum sadece hepsi bu

• hacım mutlu olmak biraz bencil olmayı gerektiriyor. bence keyif aldığın bir şeyler vardır. yani belki de yeni keşfedeceksindir bilemem tabi ama biz ne kadar kendimizi kısıtlarsak şunu yapmayım bunu etmeyim şundan vazgeçeyim dedikçe daha da mutsuz oluyoruz. tabi başından ne geçtiğini bilmiyorum aradığını bulursun umarım :) olur da dertleşmek istersen bana yazabilirsin de.

• saolasın kardeş seninde dediğin gibi belki yeni keşfedecem belki öyle bişey olmayacak ama insanın bir amacı olmalı mutlu olabilmek için hayat bana bunu öğretti benim hayatta mutlu olmak gibi bir niyetim yok gibi mutlu olabilmek için çaba harcaman lazım ben bu çabayı harcadım mutluluk nedir çok iyi bilirim parayla dahi satın alınmaz kitap okurken mutlu oldum mesela ama bu sefer hayal dünyam genişledi ve insanlar artık o kadar geniş bir dünyada yaşamayı haketmiyor bence ve bende hayvana ya da cansız bişeye yönelmek istiyorum dünya için tabiki ahiret içinde ayrı çabam tabi

Yükleniyor...