Hangi diziyi izlerken etkileniyorsunuz?

Kendinizi kaptırdığınız ve evde çıt ses çıkarttırmadan beğenerek heyecanla ve merakla izlediğiniz dizi hangisi?

Güncellemeler:
dizilerde en çok ne sizi etkiliyor
Ben Karadayı ve Kaçak dizilerini hiç kaçırmıyorum

0|1
25|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 21

• Kesinlikle Dexter idi bitti ama yeni bölümü çıkınca pür dikkat izlerdim telefonu kapatırdm hatta dikkatim dağılmasın diye :)

0|0
    0|0
    • konusu ne bu dizinin

• Eksik kaldı 😃 Miami polis bürosunda adlı tip uzmani geceleri ise adaletten kaçan katilleri Öldüren bir seri katil oluyor değişik bir konusu var yani

• ilginç bir dizi anladığım kadarıyla

• Sons Of Anarchy, başladığı günden bittiği güne kadar, hayranlıkla, göz yaşıyla, intikam hırsıyla izledim. Son bölümü ise yıktı beni...

0|0
    0|0
  • Shameless güzel. Onların hayatı etkiliyor. Sanki onlardan biri gibi hissediyorum kendimi izlerken. Diziye girip onlardan biri oluyorum her seferinde :)

0|0
    0|0
  • Bir Muhteşem Yüzyılım vardı oda bitti Ertuğrul ve Filintaya rast gelirsem izliyom onun dışında paso yatıyom

0|0
    0|0
    • o diziler de sürükleyici, ben de izliyorum

• yabancı dizileri söylemedim isityosan onlarıda sayarım arrow rastlarsam flash veya o crime lı mıraymli bişiler var ya onlar cnbc e ve e2 favorim yabancı dizi dersen ha birde x files izliyodum bir ara animede izliyorum arada death note falan da bence sen bir diziye younlaş benim gibi kafan ayrılmasın başka dizilerede yoksa hep emrak içinde kalırsın :D

• dızı ızleyemıyorum bı ton saçmalıklarla dolu

0|0
    0|0
  • En son Prison Break in 1. sezonundan aşırı etkilenmiştim.

0|0
    0|0
  • Kurtlar Vadisi Pusu heralde izlemeye başladığımda 8-9 yaşımdaydım şimdi askere gidecek yaştayım Bu sayede oynanan tüm oyunları nasıl bir devlet nasıl bir yapılanmalar olduğunu öğrendim çok şey öğretti benim kafandan olanlar anlıyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • EZEL

0|0
    0|0
  • Kurtlar Vadisi'nden başkası yalan.

0|0
    0|0
  • Person of İnterest diyorum.

0|0
    0|0
  • Game Of Thrones, Supernatural, Sherlock, Sleepy Hollow.

0|0
    0|0
  • Küçük emrahı izlerim öyle

0|0
    0|0
  • brazzzers

0|1
    0|1
  • The walking Dead :)

0|0
    0|0
  • game of thrones

0|0
    0|0
  • Dizi izlemeyi sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Game of thrones, Arrow, The Flash :) :)
    marco polo ve the musketeers' yeni başladım sayılır :)

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum..

0|0
    0|0
  • fashion tv

0|0
    0|1
  • Sığırlar dunyası :D

0|0
    0|1
  • O hayat benim