Bir seri katilin çıkıp müzik piyasasına girmesini nasıl karşılarsınız?

Zamanında çoluk çocuk demeden milleti kesip biçen sadist bir seri katilin ceza çektinten sonra müzik piyasasına müzisyen olarak girdiğini farz edersek ona destek olurmuydunuz? Ben olurdum eğer gerçekten iyi müziği varsa tabi, sonuçta müzikte insan ayrımı yoktur kanımca. Sizlerin tepkisi ne olurdu?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• böyle canilik etmiş birinin duygularından bahsetmek saçma olur, müzisylen olmak şarkı bestelemek söz yazmak ince ruh duygusal yapı gerektirir
    onda böyle bir şey olsa kimseye zarar veremezdi
    haliyle başkalarının yaptığı şarkıları vs. söyleyecek iyi müzik yaptığı söylenemez o zamanda
    destek olmam hiç bir şekilde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yeni bir hayata başlamaya çalışıyor neden destek olmayalım ki? köstek olup seri katil olması daha mı iyi?

0|0
    0|0
  • Sen insanların özgürlüğünü elinden al, öldür, parçala sonra utanmadan vicdan azabı çekmeden müzik yap sonra üstüne üstün destek bekle çok saçma değil mi sence?

0|0
    0|0
  • tatısılabilcek bir konu

0|0
    0|0
  • Bizim ülkede olmaz. Baksana Bayhana adama demedikleri kalmadı. Önyargılı toplumuz arkadaş.

0|0
    0|0
  • herkes ikinci bir şansı hakeder

0|0
    0|0
  • Olabilir girebilir muhtemelen de destekçisi olurdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• seri katiller zaten genelde yetenekli insanlar oluyorki kaldıki öyle bişeyin cezası ömür boyu hapis diye biliyorum ama yinede destek olurum yani nolcak

0|0
    0|0
  • Olabilir muzigi kaliteliyse, iyise seve seve dinlerim belki adam yeni bir sayfa acmak istiyodur falan .. :D

0|0
    0|0
  • bu zor durum bence destek olurmuydum bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Sence sadistlik gecici birsey mi?

0|0
    0|0
  • Soruyla bayağı bir alakasız olucak ama profil resmin ne kadar şirin aman yareppi ahahah

0|0
    0|0
Yükleniyor...