Frank Sinatra yı dinlemeyi sevenler kimler?

Güncellemeler:
Gentleman*
Kültürsüzleri cahilleri görelim bakalım. :D

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• türkçesi centilmen ingilizcesi gentleman.. Yanlış anlaşılmak istemem eserlerine ya da şahsiyetine hiçbir yargılamam olamaz. Ama ilk bakışta bana İtalyan mafyalarını hatırlattı desem umarım kızmazsınız. ya da matrix filmindeki Ajan smith.. Yolda böyle birini görünce ne tepki verdiğinizi merak ettim açıkcası.. Yarından itibaren acil alışveriş yapıp Yılbaşı gecesi bu şekilde ortamlara akıp tekrardan sizlerle oluşan durumlar hakkında umuyorum bir fikir alışverişi yapabiliriz. Kimbilir belki de bir gizli kamera ile çekim bile yapabiliriz. Tarzı sevdim.

0|0
    0|0
    • İngiliz edebiyatı öğrencisiyim. İngilizce yi benden daha iyi bilemezsin.

• Light travels faster than sound. This is why some people appear bright until you hear them speak

• Seni kendinle başbaşa zamanımız geldi. bundan sonrası ancak özelden olur.. Kimseyi rahatsız etme hakkımın olmadığını düşünüyorum.. Kendine cici bak..

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 9

• Dinlemeyi sevmem

0|0
    0|0
  • Çok cahilim keşke ölsem:)

0|0
    0|0
  • Benn..

0|0
    0|0
  • Sevmeyen midesizdir

0|0
    0|0
  • Fly me to the moon 🎷🎼🎶 ve daha bir çoğu ❤️

0|0
    0|0
  • Beeeen :)
    I've got you under my skin
    Can't take my eyes of you
    My way
    Fly me to the moon

0|0
    0|0
  • yay burcu erkeği konuşsa şarkı olur :) severim. .

0|0
    0|0
  • Bu aralar pek ingilizce parca dinleyisim yok. Yalnız gene de güzelmis begendim. Tebrik ettim.

0|0
    0|0
    • Francisco Lachowski ve Milo. Kıskanmadım ki.

• cocuk sahibi cool esine baglı bir erkekten daha cekici birsey yok. Özellikleolay boylesempatik birine gelirse :)

• Kıskanmıyorum nihayetinde mutlu oldugu icin mutlu oluyorum:)

• Nancy sinatrayi da severim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...