İlk Ankara gezim yardımcı olur musunuz?

Ben ilk defa Ankaraya gidicem uzun yillardir istiyorum anca nasip oldu Anıtkabiri görmek istiyorum başka görmem gereken yerleri söyler misiniz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eski Meclisi ve müzeleri görebilirsin. Ankara da çok fazla görülecek yer var diyemeyiz ama Kaleye çıkıp oradaki esnaftan alışveriş yapabilirsin. Tunalı Hilmi caddesinde mağzalara bakabilirsin, alışveriş merkezleri var çeşitli etkinliklerle karşılaşabilirsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• nasıl geleceksin? arabayla mı turla mı?

1|0
    0|0
    • Anıtkabir gezisi, gölbaşı göl çevresinde mangal ve çay, ahlatlıbel de yürüyüş, kale içinde hediyelik alışverişi ve kaleden Ankara manzarası, kale de Anadolu medeniyetleri müzesi, , ulusta eski meclis turu, kızılay sakarya da balık ekmek ve gezinti vs.

• öyle çok gezilecek yer yok ankarada
    Ulusa git ilk meclisi gör oradan çık Ankara kalesine oraları gez kuğulu parkına gidebilirsin seymenler parkında dolaşabilir gop gidip papazın bağında gözleme çay yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Mogan golunde kahvaltı yapabılırsın sabah kahvaltısı.. :)
    Gaziosmanpaşa semtinde papazın bağına gidebilisin güzel bir yer yeşillikler icinde bir çay bahçesi
    Ulus u gezebilirsin güzeldir çarşısı :)

0|0
    0|0
  • Ankara'da pek gezilcek yer yok , AVM'dan başka birşey de yok.

0|0
    0|0
  • anıtkabir, eski meclis, Ankara kalesi, bir kaç tane park var onlardan birine gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Ankarada bişey yok izmire gel sen ^^:D ashdhdhd

0|0
    0|0
  • Başka biyer yok desem o kadar yanılmam :D toplamda 2 3 saate biter Ankara :D

0|0
    0|0
  • Müze vs dolaşmak istiyor musun

0|0
    0|0
  • Ne tur yerlerden hoslandigina bagli

0|0
    0|0
  • direk bana gel napcan ulusu

0|0
    0|0
  • Ulus Kızılay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ulus , Ankara kalesi, kızılay meydanı anıtkabir gördün mü tamamdır sıkı giyin soğuktur şimdi orası :D çocuğun olmaz maazallah üşütme

1|0
    0|0
Yükleniyor...