Engin Koç bir fenomen mi? Ya diğerleri?

Engin Koç ; onu gördüm 2 sene önce. Taksim'de otobüs durağında akbil ile bekliyordu . o kariyerde birisinin otobüse biniyor olmasına normalde onun adına üzülmem lazımdı fakat üzülmedim , bizden birisi adeta buna sevindim bile. biz gençlere örnek alınacak bir rol modeldi Engin Koç bir zamanlar. ve diğerleri . siz kimleri örnek alırdınız ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Geçenlerde bir zamanların ünlülerinden bir hanım kızımız basın tarafından otobüs durağında görüntülenmiş..Vay efendim eskiden arabalardan inmezmiş şimdi otobüslere kalmış..

Aslında bu ne kadar normal kız otobüse biniyor yahu gören de dilenirken görüntülenmiş sanacak..

Rol modelim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• link ufuk özkan da toplu taşıma araçlarını kullanan,mütevazi hayatı seven bir ünlü.

0|0
    0|0
  • Yaşar Alptekin link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ingilterede kraliyet ailesi metro kullanıyor haber sitelerinde görebilirsiniz haberlere çıkmıştı. malesef sonradan görmelik bir bizim ülkemizde var. bizde birazcık parası olan hemen lüks jiplere koşuyor içinde abuk subuk gözlükler saç şekilleri harcadıkları para ve imajlarıyla toplumda yer edinebileceğini sanan insancıklarımız var malesef. ama mütevazi yaşayan nadir ünlülerimizde var.

0|0
    0|0
  • Bruce Wayne

0|0
    0|0
Yükleniyor...