Hoşuma gitti sizle paylaşmak istedim...

Arkadaşlar size bir video paylaşcam çok hoşuma gidiyor bu şarkı nedense şimdi çoğunuz bunlar anca filmlerde olur diyeceksiniz ama bence o kadar imkansız bir şey değil sadece gerçek aşkı bulmak zor bu zamanda ...

link

sizler neler düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek aşkı bulmak zor ama kolay aslında. Filmlerin cogu şakadır gercek degildir. cünkü filmlerin pek azı gercekten alıntı gibidir..

Gercek aşk vardır. ve ömürdür.

0|0
    0|0
    • neden şaka olsun ki ordaki insanlar gerçek yerler gerçek sadece oynuyorlar o farklı..

bence böyle olmak hiçte zor değil ..

evet bende inanıyorum gerçek aşk vardır el ele tutup gözlerine bakarken onun kalbini hissedebileceğin bir aşk var..

• orta yol bulduk sanırım...

• evet :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bi hüüüüüü de benden :D yalnız hüüüü ne lan.şarkı güzelde emir ve feriha klibi olmasaydı iyiydi bence.

0|0
    0|0
    • farklı klibide var ben bunu buldum mesela şu da var link

• tamam ben burdan dinliyom o zaman :) bi de hüüüüü diye nasıl ağlanılıyo öyle ağlamaya çalıştım olmadı :(

• ne biliyim :)

• Feriha & Emir olmayaydı iidi iğrenç iki canlı türü örneği :( Nese şarkı hoş gibi ..

0|0
    0|0
    • bu şarkıya farklı kliplerde vardı ama ben bunu buldum izledim hoşuma gitti .. şarkı çok güzel

• gerçek aşkı bulmak zor değil sınırı çizen insandır.

kızlara göre zengin koca olduğu sürece aşkı asla bulamıyacaksınz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç birşeye değişmem aşkla bakan gözlerini..

hiç birşeye değişmem senle geçen günlerimi..

en son anımda bile tutmalıyım ellerini..

çokoş :)) ama aşkı bulmak gerçekten çok zor

0|0
    0|0
    • bende en çok o sözleri seviyorumm :) zor ama imkansız değil işte .. herkesin içinde bir yer vardır aşka ama doğru kişi çıkmadığı sürece insanlar o kapıyı kapatmaya çalışyor inancını yitirmeye çalışıyor ama herkes biliyor aslında aşkın var olduğunu

• elbette aşk var ama bulması zor ve bu gidişle eskilerdeki görücü üsülü evlenipte birbini çok seven çiftlere özenir oldum :)

• bu klip daha da güzelmiş :))

0|0
    0|0
  • Hüüüüüüü :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...