Aklınızda kalan flim replikleri size göre en anlamlı olanı nedir?

benimkisi Delilik nedir? ne parçalanmak, ne de karanlık bir sır saklamak mı? Yalan söyleyip bundan hoşlanmak mı? Sonsuza dek çocuk olmayı dilemek mi? İnsani zevklerini abartırcasına yaşamak mı? Yoksa bir deli olmayı istemek mi? Yoksa hayatı yaşamayı diğerlerinin yaşadığı gibi yaşamayı reddetmek mi?
Aklım Karıştı Girl, Interrupted flimden

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Eğer bana evet dersen baba olurum, baba olur eve ekmek getiririm.
    Eğer bana evet dersen bırakırım şairliği, senden âlâ şiir mi var, senin yüzünden âlâ...
    Çalıkuşu–kamran

0|1
    0|0
    • Gerçekten güzelmiş replik ben izlemedim ama bu replik beni etkiledi.

• Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümdee :))
      Repertuvarımın nadide parçalarıı ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• - Lütfen ateş etmeyin ben Polonyalıyım.
    + Neden o zaman o lanet olası Alman paltosunu giyiyorsun?
    – Üşüyorum.
    Piyanist

0|1
    0|0
    • Piyanist filmini bende çok severek izledim. Benim aklımda kalanıda sanki çok ömrümüz varmış gibi beklemeyi öğretiyor bize hayat

• -Tüm koltukları almamız lazım
    +Havaalanını aldım
    -?
    +Daha kolay geldi
    INCEPTION/BAŞLANGIÇ

0|1
    0|0
  • Bana mazlumu getirin :)

0|1
    0|0
  • sevgi neydi. . sevgi emekti.. al yazmalım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• + böyle delikanlıya pamuk mu tıkanır , ben ekrem abinin bokunu yerim bokunu..

- ne oldu lan?
    - abi şurda bir ev var gençler toplanmış, işemeli-sıçmalı ayin yapıyorlar.(kolpaçino)

-neden bana azıcık ilgi gösteren her kadına aşık oluyorum (eternal sunshine of the spotless mind)

eğer yaşama sevincinin esasen insan ilişkilerinden kaynaklandığını düşünüyorsan yanılıyorsun. tanrı bunu tüm çevremize yaydı. o her şeyde mevcut. tecrübe edeceğimiz her şeyin içinde var. insanlar sadece bu şeylere bakış açılarını değiştirmeliler.(into the wild)

- ben koşarken de seni seviyorum.
    (yedi bela hüsnü)

0|1
    0|0
  • neden bay andersen neden neden neden..!

0|1
    0|0
    • hangi flimdi o

• he la bende dicem o mu dedim. Unutkanlık var biraz bende izlemem mi o filmi.
      matrixde şu replikde güzel ya hiç gerçek diye bir şey yoktur ya da gerçek bizim beynimizin içindedir.

• :) he la :) şeytanın avukatıda mükemmeldi ben kazanırım ben kazarım benim işim bu :)

• al iz wel - 3 idiot

0|1
    0|0
  • yapabilenler yaparlar, yapamayanlar öğretirler...

0|1
    0|0
  • -Ona asla reddedemeyeceği bir teklifte bulunacağım

0|1
    0|0
Yükleniyor...