En son okuduğunuz kitap veya önerebileceğiniz bşeyler?

en son hangi kitabı okudunuz, hangi kitapları seversiniz ve önerilerinizi alalım :) :)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• boleyn kızı.

0|0
    0|0
    • tşklr, daha önce de gördüm ama hem çok kalın bir türlü sonunu getiremem diye düşünüyorum hemde filmi çekildi sanki onun, filmini izlemeyi tercih ederim :)

• Kürk Mantolu Madonna hem bizim Türk klasik edebiyatımızdan hem ince hem anlamlı hem de her cinsin anlayabileceği her okuyuşta farklı anlaşılan sihirli bir tarafı da mevcut. 10 numara 5 yıldız niteliğinde bir kitap bayım :)

0|0
    0|0
  • Aşkım Kapışmak -Aşkımın Beden Dili

0|0
    0|0
    • güzel bir kitaba benziyo ama karşımızdakinin düşündüklerini bilmesek daha iyi olabilir bence :) tşklr :) :)

• Benim kişisel gelişim kitaplarım ilginizi çekmez sanırım aşk ve ilişkiler üzerine genelde:)

• oldu o zaman ben daha fazla tutmayayım sizi :) tşklr tavsiyeniz için :)

• Kurk mantolu madonna , bin muhtesem guneste güzeldi

0|0
    0|0
  • Aklindan bir sayi tut. tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu-Bukre, Yaralı, Sabahattin Ali-İçimizdeki Şeytan da güzel

0|0
    0|0
    • sabahattin ali kalemi bir başkadır içimizde ki şeytan ve kürk mantolu madonna en beğendiğim kitaplar arasında :)

• değer bilmezlerin elinde yükseleceğine, değerini bilen, hakkını verenlerin elinde yükselsin, her ne kadar geç olsa da :)

• haklısın :)

Erkekler Ne Diyor 6

• klasikler içinden Kürk Mantolu Madonna yı iki kere okudum eğer okumadıysan ısrarla tavsiye ederim arkadaşım

0|0
    0|0
    • baya duydum kitabı, daha önce Kuyucaklı Yusufu okuduğum için yazarını da az cok tanıyorum tşklr :)

• bu kadar beğendiğine göre ben de en kısa zamanda alayım :)

• çok samimi gelmişti bana, belki şimdi okusam o kadar beğenmeye bilirim ama sen dene yine de :)

• sherlock holmes serisi - sir arthur conan doyle : harika bişey
    veya aşk istersen
    Kan ağacı - Jale Dmirdöğen

0|0
    0|0
    • sherlock holmes, Robert Downey jr. ı izledikten sonra merak sarmıştım ama alıp okumak nasip olmadı tşklr :)

• bence oku 3 kitap her biri 450 sayfa ve o kadar akıcı ki 4 günde bitti ve sadece boş vakitlerimi değerlendirdim

• eğlence arıyorsan 1 kadın 2 salak...
    tarih -öteki tarih
    felsefe - böyle buyurdu zerdüşt
    roman - notre dame'in kamburu

0|0
    0|0
  • En son Kahraman Tazeoglu yarayi okudum guzel yani

0|0
    0|0
    • bukre yi aldım ama sadece 40 sayfa civarı okudum, sıkıcı geldi konusu :)

• Bilmem ben bambaska kitabini okudum.. soguk kahve sabah uykumu okudum ahmet batmanin... sonra elif gibi sevmek 2 ve batuhan dede capulcu rasyonel sizofreniyi okudum

• belden aşağı aşk hikayeleri - küçük iskender

0|0
    0|0
  • Britanya Yolu bence harikaaaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...