Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce illuminati diye bir şey var mı? Bu konu hakkında bilgi sahibi insanlar lütfen yazabilir mi

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Var tabiki bu konuyla çok ilgileniyorum ve araştırıyorum zaten kendilerini gizlemiyorlar tam tersi insanların bilmesini sağlıyorlar hepsi belirli bir planın parçası :) şimdi çıkıp yok falan derler ama desinler bir kaç yıl sonra ülkemizde dahil butun dünyanın masonlar tarafından yonetildiğinin farkına varıcaklar:) illuminati de masonların olanlarından biri illuminati üyelerinin görevleri farklı masonlarla bir tutulamaz onlar birer köle ve masonlar ne derse onu yapmak için eğitiliyorlar

0|0
    0|0
    • @pusat55 girmek istiyorsan ya zeki olman lazım yani iyi bir üniversitenin iyi bir bolumunden olman lazım ya da zengin olman lazım kısacası onların işine yaraman lazım yoksa yoldan geçeni almıyolar girmek çok zor kanınla yemin ediyorsun ve çıkman için ölmen gerekiyor :) başbakanların çoğu masonlar tarafından kuçuk yaştan itibaren eğitilen kişilerdir onlar çook uzun psikolojik eğitimlerden geçerler hepsi seçilmiş kişilerdir bu kişiler zamanı geldiğinde bir ülkede göreve başlar ve o ülke bir iç savaşa suruklenir böylelikle bu insanlar silah kullanmadan ellerini kirletmeden aynı dinden insanların birbirlerini yok etmesini sağlar zaten projede bu yeni dünya düzeni butun dinleri yok etmek ve bir sürü şey daha hepsini yazarsam uzun olur zaten gunumuze kadar bakarsan gayet başarılı ilerlemiş planlar birçok ülke iç savaşı yaşadı ve kendi kendilerini bitirdiler 2023 denilen şeyin altında çoook fazla şey yatıyor emin ol ;)

• Evet neden böyle bir soru sordun ki :)

• Çok etkileyici bana mesaj atsana ilk kes ilgilendiğim birşey in aynisiyla bir bayanında ilgilendiğini görüyorum bu konu hakkında daha derin konuşmak isterdim

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• elbette var bunca araştırma bunca makale boşuna değil herhalde sayısız araştırmacı bunun peşinde herkes yanılıyor olamaz değil mi? ayrıca illuminati 20. yy ın başlarına dayanır o zamanlardan beri planlanan şeyler uygulamada günümüzde özellikle medya sektöründe !! işte bu yüzden medyanın tekelleşmesini önlemeye çalışıyor aklı başında insanlar..

0|0
    0|0
    • Acaba akp de onlar icinmi calişiyor

• bunu bilemezsin bunu kimse bilemez çünkü hiç kimse çıkıp kimin için çalıştığını söylemez bu işler halkın anlayacağı seviyede yapılsaydı algıyı yanıltamazlar dı yönetemezler di zaten

• Çok geçiyor. Gizli örgütler in varlığı gizli adı üstünde. Bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Var bir tür tarikat

0|0
    0|0
Yükleniyor...