Oscar aldığınızda konuşmanız ne olurdu?

çok görkemli bir gecede ödül alıyorsunuz ne konuşma yapardın?

0|0
14|27

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 27

• Adet yerini bulsun diye , konuşmamın girişini ingilizce yapardım; lady is and centilmen, türkçe devamı ise ; beni anam mağarada doğurmadı, bu noktaya çok kolay gelmedim, bu ödülü tüm türk halkı adına gururla alıyorum. Thank you so much ile de bitirirdim.

0|0
    0|0
  • Bu odulu aldim iste buna layik goren herkese tessekur ederim derim

0|0
    0|0
  • Bana verdiğiniz bu heykel bir işe yaramayacak bir köşeye atacağım tozlanıp gidecek,

Önemli olan sizlersiniz ve siz benim için her zaman parlayacaksınız.

Teşekkür ederim :)

Havaya girdim ha :))))

0|0
    0|0
  • Benim bu noktaya getmemı saglayan... ( kurum kuruluş ve kisi isimleri birazda yaglardım burayı :=) aslında oscarı ben almadım hepimiz birlikte aldık diye bir mütevazilik sergilerdim cagırırdm hep birlikte kaldırırdk o oscarı :)

0|0
    0|0
  • Burada olmak gerçekten tariflenemez bir şey diye başlardım işte cümleye son olarak da en kötü günümüz böyle olsun der sonra da sıvamaya çalışırdım heralde

0|0
    0|0
  • bu daha başlangıç

0|0
    0|0
  • Yine mi bana verdiniz ödülü? Yeter ameke

0|0
    0|0
  • hayranlarım birkez daha bana hayran olmakta haklı çıktınız..

0|0
    0|0
  • first of all, i want to thank my... ; ne gelirse aklıma artık.

0|0
    0|0
  • Valla baba grammy ya da ama alirken yapacagim konusma o zamanin durumuna gore ne soylesem olmaz simdi

0|0
    0|0
  • Ödülü tüm başyapıtlara rağmen bir türlü alamayan Leonardo Di Caprio ya ithaf ederdim. Muzip ufak göndermelerle, törene aslında ödül için değil after party icin katıldığımı söyleyip teşekkür ederek uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
  • bu oscar senin şerefine emmioğlu.

0|0
    0|0
  • Bu ödül benim değil izleyicilerin der ödülü seyircilere fırlatırım :D

0|0
    0|0
  • :) :) aldık da çıktık ta :) :)

0|0
    0|0
  • Viva viva vivaaa amicooooo :)

0|0
    0|0
  • Teşekkür 'ler. :)

0|0
    0|0
  • bu ödülü kazanmamda emeği geçen herkese teşekkür ederdim, çünkü bu bir ekip işi.

0|0
    0|0
  • sometimes what can ı do? this is oscar.

0|0
    0|0
  • bütün godomanlar toplanmıssınız adam olun yık olun laaan derdım :D:D:D böhöhöhö

0|0
    0|0
  • Yine sictik

0|0
    0|0
  • Bunu hile ile aldım kusura bakmayın

0|0
    0|0
  • Recep ivediğin konuşmasını yapardım :)

0|0
    0|0
  • Ovvv heykele bak la.. Pardon. Ihımm! Ödül için teşekkür ederim. Burdan Almanyadaki teyzeme selamlar.

0|0
    0|0
  • konuşmam oskar olurdu

0|0
    0|0
  • Oscar olmasa bile meslegim de ki yarismalarin bir cogunda birincilik ikincilik ucunculuk gibi odullerim oldu. Hepsinde de tek soyledigim sey " TANRI TÜRK' Ü KORUSUN " oldu. Bir defasinda irkci soylemlerim yuzunden odulum geri alindi ama olsun ölürken dahi ayni seyi soyleyecegim.

0|0
    0|0
  • hi tommy fuck you see you nest project.

0|0
    0|0
Yükleniyor...