En beğendiğiniz filmler hangileri?

Film izlemeyi çok seviyorum ama piyasada o kadar kalitesiz film var ki boşuna vakit kaybı... Sizin izlediğiniz filmler içinde izleyip de beğendiğiniz, dikkatinizi çeken, hoşunuza giden ya da tekrar tekrar izlemekten keyif aldığınız fimler nelerdir? kategorisi hiç farketmez. aklınıza ne geliyorsa yazın :)))

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sana şunu söyliyim şu yazdığım üç filmi izle hayatında en izlediğin en iyi filmler olcak

1-prestij

2-kanlı elmas

3-schindlerin listesi

bunlardan iyi film bulmamazsın...

1|0
    0|0
    • kanlı elması izlemedim tamam not alıyorum ve evet diğer ikisi muhteşemdi.

• başlangıç dediğin inception mı? eğer oysa onu aynı hafta içinde iki defa izledim.net süperdi :)

• evet başlangıç dediğim inception.bu arada teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• mr nobody stardust tım burton ve james cameron un tüm filmleri

1|0
    0|0
  • Korku- komedi filmlerini absürd olmadıkça seviyorum. bu kategoride en iyisi "shaun of the dead" diye düşünüyorum (ki imdb hakettiği puanı da verdi sanırsam, ingilterede filan ödül almıştı diye hatırlıyorum) çok kez izledim ve her seferinde gülmekten kırıldım. bunun dışında çağan ırmak' ın filmi ıssız adam. genellikle herkes kendini alper' in yerine koyar fakat beni bilen gerçekten bu karakter ile film çıkmadan bile önce özdeşleştiğimi bilir ;)

0|0
    0|0
  • piyanist - hayat güzeldir

0|0
    0|0
  • jason statham nerde oynuyorsa o filmi severim...vazgeçlmezimdir o benim...sende izlemelisin...aradığın herseyı onun fılmlerınde bulabılrısın...

0|1
    0|0
  • faster

0|0
    0|0
  • Hayat güzeldir, tabiki de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kemal sunal filmleri, polis akademisi serisi, kadınlar ne ister bayıldığım ve tekrar izlediğim filmlerdir

0|0
    0|0
  • yeşil yolu çok sevmiştim

0|0
    0|0
  • Adam Sandler'ın filmlerinin %90'ı

0|0
    0|0
  • Tabikide YÜKSEK TANSİYON. Bu filmi izlemeden ölmeyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...