Kitap okurken yanınızda birilerinin konuşmasıyla dikkatinizi ve ayrıca okuduğunuz yeri defalarca tekrarlar misiniz?

Dikkatinizi dagilirmi hemen konuşan olursa sinirlenir misiniz bu duruma

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

• Cok sinirlenirm ve ve ayni yeri tekrar tekrar okurum o satiri istedgim keyfle okuyup hayalimde canlandirana kadar

0|0
    0|0
    • Valla ne güzel dedin

• Tskler :)

• Önemli değil ruhundaki rapi çikarman dileğiyle esen kal :)

Kızlar Ne Diyor 14

• aynen aynen deli oluyorum

0|1
    0|0
  • Dışarda ders çalışıyorsam pek nadir etkilenirim ama evde roman vs okuyorsam hemen etkilenebiliyorum ve uyarım dikkate alınmazsa sinirleniyorum.

0|0
    0|0
    • İçine ediyorlar ondan sanki romanin kaderini degiştiriyorlar

• Bu nedenle odanın kapısının kilidini cebimde taşımaya başladim psikolojik bir alışkanlık oldu bende :(

• Hmmm ben genelde kitlerim zaten :/

• Soru çözerkende olurdu o bana, çok sinir bozucu bir durum insanın öldüresi geliyor..

0|0
    0|0
  • hayır ikisini aynı anda anlamaya çalışırım, eğlenceli oluyor aslında..

0|0
    0|0
  • Aynen olur banada hemde kendimi kaptirmisken birilerinin sesi öldürüyo beni

0|0
    0|0
  • eğer ablamlar falan konuşuyosa kapatın çenenizi derim eğer hala devam ederlerse bende onların sinirini bazarım sinir bozmada çok iyiyimdir

0|0
    0|0
    • Kitap kapandı kavga başladı haydi yiğitler meydane ikisinde birbirinden devamını bilmiyorum :)

• Kafasina çakasım geliyo evet sayfayi baştan okuyorum :D

0|0
    0|0
  • Her iki durumda da okuyabiliyorum :) bazen fazla kaptirdigimda oluyor seslenenleri duymam :)

0|0
    0|0
  • Dış sesler dikkatimi dağıtamıyor pek. Etkisi olmaz.

0|0
    0|0
  • Bu bendede çok oluyor o yüzden kulaklıkla kitap okuyorum kimseyi duymuyorum :)

0|0
    0|0
    • Kulaklıkla derken sadece kulakligimi takiyosun yoksa şarki dinleyerek mi okuyorsun?

• Güzel etkileyici bir özelliğin var bazılarını şaşirtabilirsin şu şekilde ceset meset dedim bir an ne oluyor dedim içimden :)

• Hahahaha teşekkür ederim :))

• Evet sessiz ortam olması lazım :)

0|0
    0|0
    • Haklisin lazim asmak vurmak kesmek lazim sessizlik :)

• Küçük bir cümlede bile insan anlam çıkaramıyor diyelim ki cümle şöyle kavga başladı defalarca tekrarliyorum kavga başladı kavga başladı dikkatin konuşmalara gitmiş bunu tekrarliyorum öyle farkında değilim sonra diyorum kavga başladı ne la bir an insan kendini gerizekali saniyo

• hahha aynen :D

• Ben yanımda birileri varken okumam kitap. Oldu da biri geldi bırakırım kitabı..

0|0
    0|0
  • Hiç birşey duymam kitap okurken kitabın içinde olurum ama kitap güzelse

0|0
    0|0
  • Çok sinir oluyorum ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...