Bir bolgenin Eğitim seviyesini nasıl yükseltirsiniz?

Bütün imkanlar elinizde olsa bir bolgenin eğitim seviyesini nasıl yükseltirsiniz

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle bağnaz ve ezberle-geç yöntemli eğitim sistemini ortadan kaldırırdım.
    araştırmayı, sorgulamayı, analiz ve mukayese ederek sonuca ulaşmayı hedefleyen bir sistem uygulardım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Sınav sistemini kaldırırım ve en iyi hocaları getirmeye çalışırım. Herkesi kendi yeteneği olan alanlara koymaya çalışırım. Yani mesela Tıp isteyen birine coğrafya sormam ya da güzel sanatlar isteyen birine matematik sormam. Dersleri 25 dakika olacak şekilde kısaltırım. İllede sınav olacaksa dediğim gibi yeteneğe göre olur. Herkesi aynı kefeye koyamam. Öğrencilerin kafa dağıtmasına yönelik sosyal imkanlar tanırım. Kibirli hocaları kapı-dışarı ederim. Eğitici ve öğrenci iç içe olmalı

0|0
    0|0
  • huzurla ekonomik ve sosyo yasantiyi güclendir. en iyi ögretmenleri ata sorun yok. hakkaride bile oddu acarsin sonunda

0|0
    0|0
  • Güven vererek ;) İnsanlar eğitimi aldıkları insana kuruma güvenmeli önce. Sonra da aldıkları eğitim bir ihtiyaç olduklarına inanmalılar. Bu ikisini başarırsan. Eğitim seviyesini layıkıyla yükseltirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...