Gitar çalmaya başlayacak biri iyi çalmak için notalı mı öğrenmeli yoksa akor mu?

Gitar çalmaya başlayacak biri iyi çalmak için notalı mı öğrenmeli yoksa akor mu? Avantajları ve dezavantajları neler?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• tabii ki Notalar ile başlaman gerekir nota bilgin ve notasyonun olmadan istedıgın kadar akorla çal bıryerde tıkarnır kalırsın. Müzik nota işidir akorla falan yürümez. Ayrıca akorların şifrelerinide bilmen için notaları bilmen lazım. Sen Nota ile başlamalısın.

0|0
    0|0
    • Görüşlerin için teşekkür ederim bunu dikkate alacağım haklısın temelini düzgün dikmeden üstüne tuğla yığılan bina misali oluyo

• kesinlikle oyle temelın olmazsa yıkılır bı sure sonra. Ben teşekkür ederim

• bakalım bir başlayayım da inşallah :-)

Kızlar Ne Diyor 3

• Akordan başla

0|1
    0|0
  • Akor notalara direkt alışman zor oluyo..

0|1
    0|0
    • Sen akorla mi caliyosun :-) bir heves var ama kaçmadan bir gitar alayım diyorum ben de akorla başlayayım diye düşünmüştüm :-)

• Yeteneğimin olmadığını farkettim zorlamanın anlamı yoktu

• Yani haklısın aslında acaba bende var mi kesin ben de beceremem ya :-)

• notaları önce bilmen lazım zaten çok zor bir şey değil ayrıca hevesle olacak bit iş değil haberin olsun :D bebeğin gibi ciddi bir zaman ve ilgi istiyor bunları yaptın mı zaten iyi çalarsın

0|0
    0|0
    • Ooo ben bebeğim gibi ilgi gosteririm merak etme is dışında bir meşguliyetim yok

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabi ki önce notaları öğrenmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...