En sevdiğiniz ses sanatçısı kim?

Birçok müzik tarzımız var.. Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Pop, Jazz, Rap, Rock vesaire.. Bu dalların herhangibirinde ya da birkaçında en sevdiğiniz ses sanatçısı kim ve mümkünse en sevdiğiniz parçasını da yazar mısınız?

Güncellemeler:
Arctic Monkeys olacak o 'r' fazla dostum.. Güzeldir ama alkol içerken dinleyemem..

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Ahmet Kaya ♥

1|1
    0|0
    • köpekler oldukca Ne Mutlu Kürdüm diyene ... senin karekterin nasıl faşist mi

• Senin gibi yalanci köpekleri sik mek lazim yemin...

• Senıın ben doğuran ananı sıkıyımm * attırdıgım.. Face hesabımı verıyorum oradan yaz burada kabadayılık yapma. Oradan numaramıda yazayıım orospununn gunnadıgı. Anayın * saplarım * goduugumun pici seni. Yazsana faceme orrrrrssssopu cocuguuu kım kabadayı kım değil bir tane görek bakıyım. Annasıı skişmişşş

• ebru gündeş hayatım canım

0|1
    0|0
    • Benimde o kadar parası olan kocam olsa ben de öyle şarkı yazardım yaanii :D Rezaya hatun olası gelıyor insanın

• Parası olmadan da guzeldi

• Zeki müren, ahmet şafak, ozan manas, müzeyyan senar

0|1
    0|0
    • İşte benim adamım.. Ahmet Şafak on numara sonunda kürt bizonlarını paylaşmayan bir soydaş buldum.. Müzeyyen Senar = Seni Ben Ellerin Olsun Diye mi Sevdim? , Agora Meyhanesi , Mehtaplı Gecelerde Hep Seni Andım.. Paso rakı içerken dinlerim.. Sana Belkıs Özener den Benim Gözüm Sende adlı parçayı öneriyorum unutmustuk bir hatırla kardeşim :)

• Ozan manas dan şiirleri suya yazdım da sana gelsin :)

• şivan perver

0|1
    0|0
  • Ciguli - Binnaz (Video Klip): http://youtu.be/P-6g7G1-N_0

0|1
    0|0
  • Frank Sinatra, Edith Piaf, Pitbull, Buena Vista Social Club, Cengiz Kurtoğlu, Berkay vs

0|1
    0|0
  • @cici-bici :D

1|0
    0|0
  • Asi steyle güneş tepeli mazo bide

0|1
    0|0
Yükleniyor...