Türk tarihinin en sevdiğiniz kişiliği?

Evet dostlar. Türk tarihinin en sevdiğiniz kişiliği, komutanı, imparatoru kim?

• Mete Han (Oğuz Kağan)
    30% (3)38% (3)33% (6)Oy Ver
  • Attila
    0% (0)12% (1)6% (1)Oy Ver
  • Fatih Sultan Mehmet
    70% (7)38% (3)56% (10)Oy Ver
  • Yavus Sultan Selim
    0% (0)12% (1)5% (1)Oy Ver
  • Kanuni Sultan Süleyman
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kazım Karabekir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soru güncellemesi de kaldırıldı :D Vay arkadaş diktatörlüğe bak sen :D Ben yine söylüyorum cevabı en makul ve iyi şekilde verdiğim yorumları kaldırdınız bunu çekemiyorsunuz neden? Çünkü tabularınıza sağlam bir tokat geldi. Hadi bakalım sıfır sataşma ve provokasyon olan bu güncellemeyi de kaldırın.

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Fatih sultan mehmet

0|1
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet.

0|2
    0|1
  • Fatih Sultan Mehmet

0|2
    0|1
  • Mustafa Kemal Atatürk...

Seçenekler arasında da Kanunî Sultan Süleyman...

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk nerde?

0|0
    0|2
    • @bayemre inşallah 2023 bir İslami uyanış olacak :)

• @Selefi-Cihad Ayasofya cami olarak faaliyete geçtimi
      anadoluda yaşayan halk sonunda ak ve karayı ayıklamayı öğrenecek
      inşallah (2015)

• kòrler sağırlar birbirini agirlar olmus bura :D
    Mustafa Kemal Ataturk

0|0
    0|1
  • Mustafa kemal ATATÜRK.

0|0
    0|0
  • Kanuni :D

0|0
    0|0
  • Osmangazi ve Fatih Sultan Mehmet

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet

0|0
    0|0
  • Yavus Sultan Selim

0|0
    0|0
  • Atatürk nerede

0|0
    0|1
    • Taş mezarda

• En iyilerinden biriside M K Atatürk
      Ayıp..
      , Oğuzkağan'ı işaretledim.

• Kime göre neye göre iyi bunu bilmek lazım. Geçmişe dönüp baktığınız zaman merdiven basamaklarında hepsinin büyük bir payı var. Bu kültür sarayını bize ecdadımız inşa etti.

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslinda baska isimlerim var ama ben inad muhalifim bu listede olmayan ataturk diyeyimde tuylerin diken diken olsun.. yasasin cumhuriyet yasasin laiklik, kahrolsun gozu kanla kararmis din adina savastigini sanip dini insanlara kotu dusunduren rezillere, allahin laneti ustlerine olsun..

1|2
    0|1
    • :D atan yok bu listede :D olmayacakta :D laiklik de gidiyor la :D valla gidiyo :D

• Sorsam namaz suresi bilmezsin... benim dinimden olmadiginiza eminim:))

• Malûmdur ki, âlâ birşey bozulsa, ednâ bir şeyin bozulmasından daha ziyade bozuk olur. Meselâ, nasıl ki süt ve yoğurt bozulsalar yine yenilebilir. Yağ bozulsa yenilmez, bazan zehir gibi olur. Öyle de, mahlûkatın en mükerremi, belki en âlâsı olan insan, eğer bozulsa, bozuk hayvandan daha ziyade bozuk olur. Müteaffin maddelerin kokusuyla telezzüz eden haşarat gibi ve ısırmakla zehirlendirmekten lezzet alan yılanlar gibi, dalâlet bataklığındaki şerler ve habis ahlâklarla telezzüz ve iftihar eder ve zulmün zulümatındaki zararlardan ve cinayetlerden lezzet alırlar, adeta şeytanın mahiyetine girerler. Evet, cinnî şeytanın vücuduna kat'î bir delili, insî şeytanın vücududur.

• Kemal Atatürk'ü almamanın sebebi, 'islamı yaymak için küçük devletlere bağlı insanların kafasını kesmemesi' galiba..

1|1
    0|1
    • Hayır sevmediğim için almadım oldu mu? Sizin dininiz size, bizim dinimiz bize anlayışı gibi idrak et bunu. Köprünün adını Yavuz koy üstünden geçeriz biz elbet diyenlere yap gösterini sen. Listemde yeri olamaz atanızın. İsteyen de cevaplar istemeyen de çeker gider bu kadar basit.

• :D var mı öyle laf söyleyip çekip gitmek?

• Hadi özele gidin

• Mustafa Kemal Atatürk

1|0
    0|1
  • Atatürk

1|0
    0|1
    • Allah işlediği günahları affeylesin. Kula zulmü ise ahirette kula kalır.

• o nobel baris odullugune adayligi layik gorulen kisi bu sozu soylemesydi geri cekilen askerlerle beraber savasa girmeseydi senin gibi senidini bisey sanıp bu ulkeyi bolebilcgni sanıp stratejiler gelistren kisilern atalarina vermsti bu ulkeyi

• Nobel bir dinamit yapımcısı :D valla ne uydu he ataya :D altın dinamit :D altın laik :D

• Vecihi Hürkuş

0|0
    0|1
    • Bazı atalardan daha mühim ve kıymetli olduğu kesindir.

• Aslında ben tarihimizi şekillendiren her kişiye ayrı ayrı hayranım. Ama soru kalıbı tek kişi olduğu ve M. Kemal ATATÜRK yazıldığı için tarihten farklı bir kişi yazmak istedim.

Yoksa Ertuğrul fırkateyninin kaptanı Ali Bey' den, Plt. Yzb. Cemal DURUSOY'a
      Karadenizli Menteşoğlu Abdullah'a, zabit subay adayı Mehmet Muzaffer Bey' e kadar bir çok isim yazardım :)

• K. Atatürk

1|0
    0|2
  • Dede Korkut ve Mustafa İnan

Ulu önderi saymayabile gerek yok onun yeri ayrı.

0|0
    0|0
    • Ulu önder Hz. Muhammed (sav) Arap soyundan gelmekteydi. Oysaki ben Türkler'i sordum.

• tamam kardeşim tamam hindistan hatta kore çin japonya. bu arada El-Cezeriden bahsediyorsun sanırım. Cizrede doğup cizrede ölmüş ama senimi kıracağız hindistanda yaşamış olsun.

• Yok ondan bahsetmedim. Bilgi dedin ya o yüzden Hindistan dedim.

• sultan sencer..

0|0
    0|0
  • Cengiz Han

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet ve torunu Yavuz Sultan Selim

0|0
    0|0
  • CcC_Cennetmekan Alparslan Türkeş_CcC

0|0
    0|1