Şimdi diyeceksiniz ki çok bilimkurgu izliyosun ama...

biyerlerde okumuştum gelecek teknolojilerinde insan beynine aynı bilgisayar gibi programlar yüklenebilcekmiş.. yani örneyin bilmediğiniz bir dili birkaç dakika içinde anadiliniz gbi öğrenebileceksiniz veya herhangi bir yeteneği (karete , resim, yemek yapma,vs..) birkaç dakia içinde öğrenebilceksiniz.. bu aynı matrix filmindekine benzer bir durum ama ileri teknolojide bu mümkün olcakmış.. sorum şu, bu teknolojiye sahip olsanız ne gibi yeteneklere sahip olmak isterdiniz ? 3 hakkınız var :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Yetenek olarak pek birşey istemezdim.Zira insan kendi çabasıyla alın teriyle yaptıkları daha değerli.Öyle bir otomasyon bana biraz ters.Ama günlük hayat içinde ekonomik olarak ne gibi ihtiyaçlar olursa onun için o koşullara uygun yetenekler yüklenebilir.Yoksa özel ve kişiye has olan bütün güzel davranışlarda otomasyon olur.Ve yeni binyıl makina gibi insan bireylerden sıkıcı bir hal olurdu.

0|0
    0|0
    • fakat sonuçta insan düşüncesi ve duygularında bşy deyişmiyor yani robot gbi değilde sanki yıllardır bunu yapıyormuşsun gbi..

Yükleniyor...