Ben niye kızlara ilgi duymuyorum? (Erkeklere, gaylere ve biseksüellere de ilgi duymuyorum)

İlgi duymamak derken sevgilidir, sekstir hiç umrumda değil. Yoldan bir bayan geçer herkes bakarken ben aman sadece kadın deyip geçiyorum. Nedense kız teklif etti üçünü de reddettim(Birisi yeşil gözlü,sarışındı=). Sosyallik dersen ölümüne. Tiyatro, sinema, discolar, barlar, gençlik toplantıları. Neden ben böyleyim?

Not: Hormonal değil, belki psikolojik olabilir?

Güncellemeler:
Sorunu buldum

aseksüel= hayatım o kadar güzel ve eğlenceli ki sex bile umrumda değil

bağlanmaktan korkuyorum, kariyerim her şeyden önce geliyor o yüzden

0|0
93|113

En İyi Erkek Görüşü

• benim dünyam soğuk sanki zamanda sıkışmış gibiyim hergün aynı şeyleri yapıyorum arada farklı şeylerde yapıyorum ama sonunda bir gün hayatımdan bir gün daha eksiliyor ve ben hala yerimde sayıyorum herşey anlamsızlaşıyor yaşadığım örneğin denize gidiyorum yada tatile bir yere yüzüyorum eğleniyorum ama sonunda tekrar eski hayatıma geri dönüyorum ve hayatımdan bir gün daha eksiliyor bu dünyaya kalıcı bir şey bırakmak istiyorum hep hatırlanıcağım tanıdığım son kişi dahi öldüğünde beni anıcak hatırlıycak birileri bırakmak istiyorum arkamda içimden bir ses birgün öyle birşey yapıcaksın ki tarih hep senden konusucak büyük biri olucaksın diyor belkide o gün için yaşıyorum herşeyi geride bırakıcağım yanlız yaşamayı daha çok seviyorum belki ailemden sonra yanlız yaşşarım ömrümün sonuna dek ve korkmam kabirden özgürce doğdum ve özgür biri olarak ölücem

kızlara ilgi hem duyuyorum hem duymuyorum bazen çoğu insanın gereksiz olduğunu düşünüyorum yani kız arkadaşım olsada olur olmasada belkide ilerde annemin evlenmemi çok istesede ben evlenmeyi düşünmediğimden çünkü ben özgürce sorumluluk almadan rahatca kendi hayatı için yaşıyan biri olmak istiyorum

13|3
    1|3
    • Okur okumaz direkt en iyiye koydum. Yakın bir tanıdığım değilsin değil mi :)

• ergenlik nedir-ne değildir araştırdın mı hiç? :)

• düşünmen gayet normal ben islama inandığım için cevaplarım var.ama sasırdığım bisürü insan da senn gbi hissediyolar ama cevap aramıyorlar

Kızlar Ne Diyor 93

• Anladığım kadarıyla insanlardan hoşlanmıyorsun ve hayvanlara ve ölülerede ilgi duymuyorsun?Ben yakınlarda tv cansız olan şeylera aşık olan bir kadının hikayesine baktım ve kadın Berline gidiyor duvarının karşısında soyunuyor ve yerlerde kıvranıyor sonra Eifele gidiyor orada 2 çi katta soyunuyor ve Eifelin soğuk demirlerinde yerlerde kıvranıyor ve cansız olan şeylerle aşk yaşadığını idda ediyor .Belki bur tür şeylere ilgın olabilirmi?

Hakkında hayırlısı

1|0
    0|0
    • Yok daha o seviyeye gelmedi ama aşık olursam cern merkezinin ya da louvr? müzesinin önünde soyunurum. Allaha şükür ölüler ve hayvanlarlada ilgilenmiyorum :)

• Ne bilim aklımdan geçen her ihtimali yazmak istedim.Bir gün olur inşallah bir insan için kalbin küt küt atar veya en kötü ihtimal Louvre Müzesi var :).Hakkında hayırlısı.

• o nasıl filmdir öyle o ..izleme öyle filmler :)

• kizlara ilgi duymuyor olmasaydin her iki sorunda biri yada cevaplarindan biri ~ben kizlara ilgi duymuyorum~olmazdi icten ice duydugun ilgiyi disa vurmak istemiyorsun bence sen en az burdakiler kadar ilgi duyuyorsun ama kendi kendine yediremiyorsun kizlara ilgi duyunca basitlesecegini dusunuyorsun herkesden bi farkim olmali dusuncesindesin ama bosa kurek cekiyorsun gun gelecek yorulacaksin sende ( en azindan duymuyor olsaydin bunu o kadarda takmazdin gunun sorusu yapmazdin :)

2|4
    0|1
    • Üç sorunun linkinı atmıştım günün sorusu olsun diye bunu yapmışlar. Ne yapayım xperleri mezara mi götüreyim:) cevaba gelince bilmiyorum hala bir kararsızlık aşamasındayım milletin dediğine göre abazanın önde gideniyim kendime gore değil kişilik bozukluğuna neden olacak gibi bende

• Merak desek. Millet ne anlıyor sevgiliden amacı nedir sonucu nedir hayatlarına ne katıyor bir insan tek başına mutlu olamaz mi

• ooooooo +1 hanım ablaya da:)

• Evet bu dediğin cinsel açıdan aseksüellik. Diğer yandan insanların sürekli aynı kapıya çıkması seni sıkıyor. Görüşleri, davranışları, beklentileri hep aynı. Muhtemelen sen biraz farklısın. Belki de etrafındaki çoğu insan sana uçuk gözüyle bakıyordur. Her insanlar iletişimde kuramıyor olabilirsin, yani sıkılıyorsun. Yeni şeyler yapmak istiyorsun belki de. Bende tam olarak yazdığınla aynı durumdayım. Bundan herhangi bir rahatsızlık duymuyorum. Aksine böyle olmak çoğunluğun içinden bizi çekip ayırıyor.

1|0
    0|0
  • bu yaştamı başladı iktidarsızlık.

guinness rekorlar kitabına girme hakkını kazandın o zaman.şimdiden tebrikler.

1|1
    0|0
    • iktidarımız koltuğunda oturuyor işte =)

• Aseksüelsin.

0|1
    0|0
  • farklı olma çabası da olabilir hani mesela hepiniz aşk böcüüsünüz bn dünya işlernden elimi ayaımı çektm ilahi aşka verdm kendmi mükemmelm la ben oturup ağlayın şimdi! sendromu olablr

1|0
    0|0
  • Bende şunu anlamıyorum : (Birisi yeşil gözlü,sarışındı=) .. Sarışın olması ne farkeder abi ya esmerlerin neyi var , sarışını vurgulamak neden ?

Soruna gelcek olursak geçmişini bilemem ama eğer bir kızdan fena kazık yediysen ilglenmiyor olabilirsin,soğumuş olabilirsin..

Ha eğer oda değilse,bilmiyorum gerçekten.

2|0
    0|0
    • Aman yeşil sarışın millet yorumlarında senin karşına hep hilkat garibesi çıkmış ondandir demesin diye değilse elin kızını niye ifşa edeyim burada

• kızlarda sana ilgi duymadığı için karşılıklı bir etkileşim olabilir ;)

3|0
    0|0
  • hiç mi duymuyosun?kıpraşma falan da mı yok?

hayat böle gençlik eğlenceleriyle geçmez, kadınlarla ilişkilerini sağlam tut.gay değilim diyorsun o yüzden o konuyla ilgili tavsiye vermiyorum.

0|1
    0|0
    • arada sırada ama sadece güzelmiş deyip geçiyorum

• olur oyle arada gecer. bir aydan fazla surerse dikkat et. zira en son erkeklere karsi bu hale gelen arkadasim lezbiyen oldu hehe. onun da lezbiyenligi bir gun gececek.

0|1
    0|0
    • Tüh, o zaman gittik desene, ben yarın gidip kestireyim=)

• ciddi cevap verdim. geyikle ugrasamayacagim.

• tamam

• Aşk acısı çektiysen büyük ihtimalle ondandır.

1|0
    0|1
  • Bu sitede olman bile kızlara ilgi duyduğunu gösterir.

Kızlar acaba ne sordu diye bir şekilde merak edip girmişsin.

Demek ki neymiş, sadece fazla seçicisin. O kadarı da normal...

Onca erkeğin kadınlara sırf 'nefes alsın' mantığıyla yaklaştığı bir zamanda hem de...

1|0
    0|0
    • saçlarımın kabarmasını önleyecek bir şeyler arıyordum buraya getirdi beni 1,5 sere önce

hatta sitenin ismine baktım böyle siteye kim üye olur ki bile didim ve tükürdüğümü yaladım =)

sonra ramazan da aklıma geldi böyle bir yer olduğu iki kafa olurum diye geldim işte

• Hoşgeldin :)

• doymuşsundur

1|1
    0|0
  • bilinçaltında bişeyler yatıyor olabilir senin bilmediğin :D

0|1
    0|0
    • ben beynimi 2 sene önce aldırdım bilinç altı ile ilgili bir sorun olamaz =)

• Senin hayatın çok eğlenceli muhteşem geçtiği için kıza sekse gerek duymuyosun her koşulda eğleniyosun çünkü eğer hayatına bi kız girse sen ne kadar takmamazlık etsende trip atıcak illaki moralini bozucak e sende gününü gün etmek varken böyle bişeyi tercih etcek biri değilsin o yüzden olabilir

1|0
    0|0
    • mantıklı, o kadar da muhteşem değil ama İstanbul a tanınacağım inş. gelecek sene o zaman biraz daha monotonluktan kurtulurum umarım =)

• bilmem, düşersek kalkarız herhalde

• Yorum yapamıycam senin için :)

• Asosyallik denemez buna cunku tiyatro,sinema,diskolar,barlar,genclik toplantilari demissin...Belki de bunlardan biraz geriye adim atman gerekiyor,belki bu yuzden milleti gore gore baska bir cinse yakinlasma istegin azalmis olabilir,nasil olsa mutlusun keyfin yerinde,dirdirdan uzaksin... :)

0|0
    0|0
    • evet =) ama vazgeçemem onlardan, en büyük fobim asosyal insan olmak

• Belki çevrendeki kişiler ya da şu ana kadar karşına çıkan kişiler senin hoşlanabileceğin tarzda insanlar değildi.? Bir gün hoşlanacağın biri çıkar belki karşına? Hiç belli olmaz..

1|0
    0|0
    • iyi şeyler zamanla harika şeyler bir anda gerçekleşir

• askeksüelsin

0|0
    0|0
  • birisi yesil gözlü sarısındı dedıgıne göre ilgi duyuyorsun :D

3|0
    0|0
    • Yok arkadaşlar dövecektiler beni o kız yüzünden niye kabul etmedim diye herhalde güzeldi

• heralde öyleydi

• neden ustune basa basa BIRISI SARISIN YESIL GOZLUYDU diyosun:D nolmus biri yesil gozluyse sarisinsa anlamadim, onu neden belirtmek istedin? :D

3|1
    1|2
    • bak bu düzenliymiş :)) seni düzene sokar @ soran :D

• bence reddettikten sonra içi gitmiştir geride donemşyo kerata:)

• aralarından en iyi nefes alanı o idi o yüzden =)

• Takılma bence elbet aklını başından alıcak biri çıkar karşına.Umarım o zaman bugünlerini hatırlayıp keşke öyle kalsaydım demezsin:))

1|0
    0|0
    • iyi şeyler zamanla harika şeyler bir anda gerçekleşir

• Senin kim olduğunu hepimiz biliyoruz neden gizlendin ki şimdi aa .. :)

• normal geldin ya bana olum,yoksa garip olan ben miyim?

0|1
    0|0
  • bir bir buçuk ay kadar bana da olmuştu.

0|1
    0|0
  • ardığın şey bunlar değildir. İlgi alanına hayattaki uğraşlarına görede sosyal hayat değişir. Herzaman ilgili istekli olmyabilirsin.

0|0
    0|1
  • bu durumdan rahatsızmısın onu düşün..değilsen takma yaşın da genç..ben de lisede hiçbir çıktığı olmayan bakımsız ördeğin tekiydim.zaten sana bir tek kişi yetecek gerçekten aşık olacaksın yada mantık evliliği yapacaksın.bunlar sorun değil bence tam tersi at sineği gbi her kıza yapışman anormal olurdu

0|0
    0|1
  • yok seni heyecanladıran aşık olmayı beklediğin biri vardır laf olsun dıye günlerini bi başkasıyla gecırmek ıstemıyordur normal normal

1|0
    0|1
  • hayata doyuyorsun hevesini eğlenceli arkadaşlarınla alabiliyorsun bu yüzden :))

0|0
    0|1
  • vay canina.. ilk defa erkek bir cinsimi goruyorum.. :S ama bana tam manasiyla aseksuel olarak gelmedin. Bilgelik ile psikolojik sebepler biraz ayridir benim icin.

0|0
    0|0
  • Sizdepresyona girmeye başlamışsınz. Sonradan mı oldu bu ilgisizlik yoksa hep varmıydı?

Çünkü cinselliği bile önemsememek her insan için ciddi bir psikoljik rahatszlıgın belirtisidir en basitinden. Psikiytriye gitmenizi öneriyorum. Saygılarımla

0|0
    0|0
  • bence hiçbiri.hayatı bir kadına yada erkeğe bağlı tutmamak gerekiyor.kendini mutlu eden şeylerle ilgilen.şartmı bir bayana ilgi duyman.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    63

Erkekler Ne Diyor 112

• "Nedense kız teklif etti üçünü de reddettim(Birisi yeşil gözlü,sarışındı=)." diyerek kızlara ne tür önem verdiğin rengi de belli etmişsin.

"sosyallik" kategorisini; "Tiyatro, sinema, discolar, barlar, gençlik toplantıları" bu şekilde sınıflandırman da, sosyallikten bir bok anlamadığını gösterir.

şimdi bırakalım da ayak yapmayı, dikkat çekme prosedüründen de vazgeçelim. yok kızlara bakmıyorum, erkeklere bakmıyorum, yok sevmiyorum vs. geçeceksin bu işleri. 20 tanesine bakmıyorsan, 5 tanesine bakıyorsundur en azından. hadi sana iyi olta atıp, balık avlamalar. .)

2|5
    0|0
    • Samimi yorum için teşekkürler :) ama sosyallik kısmını anlamadım ne yapmak lazım sosyallik için

• şöyle bi bakınca katılmamak elde değil :)

• +++++++++++++++++++

• Arkadaşım bende eskiden öyleydim zamanla açıldım. Kendimin neden öyle olduğunu zamanla anladım. Etrafımdaki herkes çok seviyor ama sonunda ayrılıp bunalıma giriyordu bende ya ne kadar gereksiz şey herkes bunalıma giriyor, baş ağrıları, akıllarda soru işareti falan v.s bende hep güzel kız ama o kadar yani derecesindeydim.

Taaaa ki sevgi açlığı çekene kadar, bu aralar sevmek sevilmek istiyorum bu yüzden çokda bu işlere dalmasam da artık karşıma sevebileceğim birisi çıkarsa bakarım.

Sendeki sorun sanırım sevgi açlığı çekmiyorsun veya çeksen de bile sen farkında olmadan tiyatro, sinema ve disko gibi eğlence verici etkinlikler o isteği örtpas ediyor.

Büyük ihtimalle sorunun budur.

İyi geceler ...

1|1
    0|0
    • olayı özetlemişsin güzel cevap daha önce seçmemiş olsaydım seni seçerdim =)

• Anlaşılan hayatta ilişkiden ve cinsellikten daha önemli şeylere değer veriyorsun demek ki.kadın erkek ilişkileri birşeyler yapma isteğinin daha gerisinde kalıyor senin için. ama ihtiyaçlar piramidini biraz ters yüz etmişsin.

Biraz klişedir belki ama her başarılı erkeğin ardında bir kadın vardır.çünkü kadının ittirme kuvveti erkek üzerinde çok fazladır :)

Ama bir kadın arkamda olsun diye de istemeden birileriyle birlikte olmaya da gerek yok.bu ancak gerçek aşkın yolundan geçer.O zaman kalp daha farklı çarpmaya başlar ve eylemlerini somutlaştırır ve bunları sevdiğinle paylaşmak için can atarsın.

1|1
    0|0
    • hiç bilmediğim bir konuya değindin?

• Seni çok iyi anlıyorum.Sende bi anormallik yok.Anormal olan diğerleri.Tabi diğerlerinide yadırgamıyorum.İnsan kendini nasıl rahat hissediyorsa öyle davranmalı.Senin şu an bulundugun durumdan şikayetçi oldugunu düşünmüyorum.Sen böyle birisin ve kendini böyle kabul etmelisin.Çevrendekilere bakarak kendinde yanlış arama.Sürünün bir parçası olmaya çalışma.

Genç yakışıklı adamsın elbette senden hoşlanıp teklif eden bayanlar olacak.Bir ilişkiye hazır olmayabilirsin ya da düzenin bozulsun istemiyorsundur belki.Bunu en iyi sen bilirsin.

0|1
    0|0
  • bu sanırım cogu insana belli dönemlerde oluyor. bunu sebebi kesinlikle piskolejik. bedensel tatmini yaşayan insanlarda oluyor. bedenen (bu sex , flört , eğlence , alkol ) senin de dediğin gibi bunları yaşayan ve belli bi sosyal çevresi olan ..çoğu insanda bu sıkıntı var.benim fikrim sorun ruhsal tatminsizlik. yani cok insan tanımak. çok insanla yatmak her ortamda tanıdıgı olmak bedeni tatmin etsede ruhu tatmin etmiyor. cünkü ruhun aradıgı manevi orgazm. bunuda malesef bu devirde cogu insanda bulmak cok zor.bedenen tatmin olmak yerine ruhunu doyur.manevi şeyler yap. gönül ister islama yönel ama dinlemiceksin biliyorum :D o yüzden ortamını değiştir derim. müziği değiştir. ve seni bedensel olarak değil ruhsal olarak yani manevi olarak tatmin etcek kız veya erkek birini bul. sendeki eksiklik bu...

1|1
    0|0
  • Benim bir teorim var. Ben de aynı şekilde karşımda onca kız teklif etti hiç biri ilgimi çekmedi. Erkekler vs milletin orasına burasına bakıyor ne algılıyorlar anlamıyordum ben de. Zamanla sonradan keşfettim ki insan birisini cidden sevince daha ötesini düşünmüyor. Psikolojik ya da hormonel bir durum da değildi bendeki bu şey. Hayır kadın manyağı sapık birisi değilim ve hiç kadın kadın diye dolanmadım etrafta. Demek ki diyorum fazlasıyla sahip çıkıyorum ki etrafı görmüyor gözlerim. Bu bağlamda bence belki senin de aklında (önceden olan bir ilişkin bile olabilir) sevdiğin biri mutlaka vardır ya da kalmıştır. Bu durumdan dolayı kimseye ilgi duymuyor olabilirsin..

1|1
    0|0
  • Sex milletin abarttığı kadar önemli bişey değil. Standart bir erkek bir gündeki zamanının en az %60'ını sex düşünerek geçirir. Sonuçta haksız değiller çünkü bişey ne kadar azsa o şeye talep o kadar artar.

İşte boşa harcanan bu zamanı bilime adasak kanseri bile tedavi ederdik.

Ben de bi dönem aldatıldım ve 1 yıl kadar karı-kız işlerine ara verdim. İnan ki kafamın o kadar rahat olduğu bi zamanı hatırlamıyorum. Çok sevgilim oldu sonrasında ama başımdan savmak için resmen çabaladım. Şimdi ise sevgilim yok ama düzenli bi sex hayatım var çok şükür :D Olmasa da çok bişey kaybetmezdim eminim.

0|1
    0|0
  • Bu soruyu sorman, çözebileceğinin göstergesi. Belki buna yanıt atan bir kızdan etkilenirsin. Ama bundan kurtulmak istediğini anlıyorum.

Önce istersin, sonra çok istersin, sonra olur.

Dikkat eksikliği veya bozukluğu olabilir.

Devrelere baktır bi.

2|1
    0|0
    • 10bin bakımı gelmişti zaten =)

• kardeşim tamamen psikolojik seninki anladığım kadarıyla bi çok şeye doymuşsun neden ilgi alanını genişletip yeni hatunlar peşinde koşmuyorsun :D sıradan olmayanlar mesela yabancı taş gibi bişi olabilir benim tavsiyem.ha dersin onları da yaptım o zaman fazla takma gaylere ilgin yoksa bu iyi akışına bırak.

1|1
    0|0
  • " Yoldan bir bayan geçer herkes bakarken ben aman sadece kadın deyip geçiyorum. Nedense kız teklif etti üçünü de reddettim(Birisi yeşil gözlü,sarışındı=)"

ziyaaaaaaaaaaaaa

0|2
    0|0
  • lan nasıl kızlara ilgi duymazsın, ben kız olsam lezbiyen olurdum o derece :D kadınlar çok tatlılar, alacaksın böyle ... neyse burda duralım yeter, iyiler işte sonuç olarak o.O

1|2
    0|0
  • tadına bakmadığından olabilir cvbıma kızmayın ama böyle :)

1|2
    0|0
    • yok tadına bakmadım =) doğruya doğru

• hacı mesaj veriyo boştayım bana asılsın hesabı...bana herkes hasta ama ben sana hasta olayım dito...soruya bak.ciddiye alıp düşenlere bak

1|2
    0|0
  • Sosyal depresyona girmişin.. herkesi arkadaş insan olarak görüyorsun.. feromon üretilmiyo ve aklına romantiklik duygusallık girmiyor.

0|1
    0|0
  • senin durumunu tam olarak bilemem ama ben de kızlara bakmam biraz daha açık konuşmam gerekirse gelip aşık olduğunu söleyen kızlar oldu ama hep bi bahane uydurdum kimine küçüjksün dedim kimine sevgilim var dedim vs..yolda yürürken bile kızlar çok fazla bakıolar ama ben sadece baktıklarını görüorm kafamı çevirip yoluma devam ediorum..bi gün bi kadın bana şunu söledi seni kızlar çok şımartmış dedi =)) sporcuyum ve cnsl gücüm de fazlasıyla iyi buna rağmen kızlarla ilgilenmiorm hatta bazı erkek arkadaşlarım ben yanlarındayken kızlara bakmıolarmış gibi yapıolar =)) benim gözümde böle salak gibi bakan tipler olmak istemedkleri içindir =)) ama dediğim gbi senin durum biraz daha karışık bence =)

0|0
    0|0
    • cevabında az buçuk bir şeyler buldum kendime. Yaklaşık durum ama beni şımartan olmadı :)

• oyyy yazıkk =)) olur belki =)

• Ağa sen şimdi bana "benim önüme Megan Fox'u getirin umurumda olmaz" mı diyorsun? Hajı çocuğa söylesen inanmaz. Sende ya hormonal bir bozukluk var yada feci şekilde doyum noktasına ulaştığından artık kızlar senin ilgini çekmiyor.

0|1
    0|0
  • Kizlara zmaninda cok doymussun psikolojik iste duzelir

1|1
    0|0
  • senin neden öyle olduğunu en iyi sen bilirsin...bizimki yalnızca tahmin olur ...çünkü ben ilk defa bir erkekten böyle birşey duyuyorum...

1|1
    0|0
  • Kadın sevilmez mi la.. Hafif rüzgar etkisiyle kadın kokusu wonderful.. <3

İyice Robinson olduk mk.. Cuma çizmelerimi getir.. :((

1|1
    0|0
  • kız olsam sana hayatta vermezdim :)

1|2
    0|0
  • kırk yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim :))

0|2
    0|0
  • Kanki sen gaşındın :) link

0|2
    0|0
  • efe köyde aşırının dediği gibi

"sen altbilincine cinselliği bastırmışın, psikoterapiste gitmen lazım":D

3|2
    0|0
  • Dostum Psikolojik olabilir yada olmayabilir...Sen "bekarlık Sultanlıktır" diyede düşünüyor olabilirsin...Birine bağlanmaktan korkuyor yada onun senden ayrılmasından veya aldatmasındanda korkuyor olabilirsin...Ama şunu söylemeliyim ki; " OLDUĞU KADAR, OLMADIĞI KADER"...

1|0
    0|0
  • bence sen 19 yaşında ve çok sosyal biri değilsin.cinsel dürtülerin çalışmıyosa daha ergen bile değilsin dostum bu sorun bendede vardı bi dönem ama o dönem ergen bile değildim.ama psikolojik olma ihtimali de küçük de olsa var bence...

0|0
    0|0
    • Tamam öyleyse benim anlattığım gibi 21 yaşında sosyal olmayan biri ya da 12 yaşında sosyal olmayan biri için ne gibi bir tavsiyen olurdu

• az da olsa yavaştan cinsel içerikli şeyler izlemeye başla mastubasyon yap zaten otamatikman cinsel dürtülerin çalışır.

• Aseksüelsin

0|1
    0|0
  • Ben de öyleyim seksten, kadınlara bakmaktan nefret ederim. Ama bir kız özellikle sarışınsa ve bana seks değil, sevgilik teklif ediyorsa, ona hayır diyemem

1|0
    0|0
  • vur baltayı panpa

0|2
    0|0
  • sende çok fena sorun var

1|1
    0|0
  • İnsanlardan uzak biryerde biraz tatil yap.Ozaman belki ilgin artar :)

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    82
Yükleniyor...