Kişisel gelişim Kitabı Önerirmisiniz?

Merhaba istediğim kitap roman hikaye vs değil böyle harika bir kitap olsun bakış açımı değiştirsin kişisel gelişim gibi çok ihtiyacım var böyle kitap gibi bişeye yardım ederseniz sevinirim :)

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Her şey seninle baslar
    harika birsey

1|0
    0|0
    • yazarı var mı acaba :)

• sadece hisler eğlence felan roman türü olanlar ama hayat hikayeleri bilgi katan örnek alınacak kitaplar okuyup feyz alabilirsin :D

• Okumayı seviyorum mm :) ama izlemek daha güzel :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Sadece takip amacli yaziorum

1|0
    0|0
  • merhba otobiyografi oku , kotonun sahibinin hayatını oku çok güzel bir hikaye, gülden yılmaz yani , ben en çok otobiyoğrafi okuyorum tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • hımm bakıcamm :) teşekkürler

• S*ktir et. Mükemmel bir kitaptır.
    "entellektüel'in kutsal kitabı" serisi var birde.
    Ama en iyisini soracak olursan. Friedrich Nietzsche nin "Böyle buyurdu zerdüşt" kitabı derim ben.

0|0
    0|0
  • Olasiliksiz kesinlikle oneririm

0|0
    0|0
    • yarısını okumuştum sonra arkadaş almıştı teşeküler :)

• küçüktüm ben o kitabbı aldığımda kafamı karıştırdı oyüzden bırakmıştım üzerinden 6 yıl geçti galba :D

• Haklisiniz biraz zihin yoruyor karisik hoopp oyurdunmu anlayabilecegin bir kitap degil. :) ama bir onereyim dedim bayagi saatti ;)

• Genç beyin oku

0|0
    0|0
    • nasıl bir konusu var ki

• Ben okudum güzeldi bu bahsettiklerim ilgini çektiyse yardımcı olurum okuman için de verebilirim 1 sayısını hosuna giderse bayiden her ay temin edersin

• hım dergicilere bakıcam saol :)

• Şu hortumlu dünyada fil sadece bir hayvandır. Ahmet Şerif İzgören

0|0
    0|0
    • ismi değişikmiş nasıl bir kitap ki

• :)) bak çok seveceksin eminim 😁

• inşallah :) teşekkürler

• ahmet şerif izgören takip et kitaplarını al seminerlerine git. videolarını izle harika bir insan hiçbir seminerini kacırmam mesleklere ve okullara özel vermedikce

0|0
    0|0
    • seminerlere gitme imkanım yok sanırım :/ ama bakıcam teşekkürler :)

• kitapları var

avucundaki kelebek
      süpermen Türk olsaydı pelerinini annesi baglardı gibi

videolarını izle

• hım peki teşekkürler izlicem :)

• Bence buradaki kızların %90 ına bu kitaplardan lazım..

0|0
    0|0
    • evet haklısın ama erkeklerede düzgün olmayı öğreten düşünceli olmayı kızların davranış nedenlerini öğreten bir kitap olabilir. lazım.

• s**tiret

0|0
    0|0
    • herkesin okuduğu i kitap hep merak etmişimdir sanki umusrasamaz olmayı öğretiyo gibi öyle mi

• Aynen en iyisi okuma boşver

• olsun yinede saol :)))

• Okuduklarını söyle ona göre yazayım

0|0
    0|0
    • kafesin içindeki hayat vardı hoşuma gitti iyi hissettirdi ama öyle bir kitap arıyorum ki bakış açım değişssin daha iyi düşüniyim beni geliştirsin olgunlaştırsın işte bu diyim :) :D

• Klasik bir şey istersen Türk mü yazar yabancı mı :) bunada karar vermelisin ne zor dimi ama :))))

• Nlp..

0|0
    0|0
    • o bir yöntem değilmiydi

• Kişisel gelişim yöntemi

• nasıl pekii sen yaptın mı

Kızlar Ne Diyor 4

• Kişisel gelişim kitabı okumak sana birşey katmaz kardeşim hepsi hayal ürünü onların sana güzel eğitici öğretici ve eğlenceli videolar izleyebileceğin bir platform vereyim ted. com çoğu videounun türkçe altyazısı da var binlerce bilimsel kişisel gelişm teknoloji gibi alanlarda video var dünyanın en iyileri konuşmacılar

0|0
    0|0
  • bunlar bana çoh uzag şeyler gı

0|0
    0|0
  • doğal yolla beyin üretimi evinizde yapabiliyorsunuz

0|0
    0|0
    • O. oO. oo. oo. o

• özlüyorum seni bu kadar gecikme. s s

• meşgulüm ama. s nys sn dha önmlsn. s :***

• bana da lazım böyle bişey