En çok görmek istediginiz ülke/şehir neresi?

Ben Barcelona sehrine aşığım. Ölmeden önce mutlaka görmem gerek!!

0|0
19|35

En İyi Erkek Görüşü

• Her yerin mutlaka ayrı bir güzelliği var. Doğal güzellikleri olan yerleri, kültürel güzellikleri olan yerleri, Vegas gibi eğlence ve zevk üzerine kurulu olan yerleri, yalnızlığı tadacağım ülkeleri, insanların güzel ve yine aynı şekilde insanların içler acısı yaşantılarını görebileceğim yerleri. Kısacası tüm her yeri gezmek istiyorum. Çünkü tüm duyguları hissetmek istiyorum her ülkede tek tek...

Çünkü dünyadaki tek bir yere bağlı kalmak istemiyorum.
    Bazıları gibi yalnızca Paris yok gönlümde. Veya bazıları gibi yalnızca Vegasa gidip sabah akşam eğlence yok gönlümde. Tüm yaşantıları, tüm duyguları, tüm güzellikleri ve kötülükleri görmek istiyorum. O yüzden hiç bir zaman şurayı görmek istiyorum diyemedim kendime.

Aynı zamanda bu yolculuğumu motosikletim ile yaparak tutkumuda yaşamak istiyorum.

Tabi ilk başta Vegas'a gitmek, uzun bir yolculuk öncesi gevşemek gerek.

Vegasta yaşanan, Vegasta kalır.

Uuu beybi !

Tabi bunlar yalnızca hayal. En son 2 abim 1 aylık Avrupa turuna çıktılar motosikletleri ile. Kişi başı 1 ayda 24 bin TL para harcadılar. Benim dünya turu kaç paraya patlar bilemiyorum? Hayallerde parayla değil ya !

http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

1|0
    0|0
    • Kesinlikle haklisin. Elimden gelse dunyayi gezerim. Ama mutlaka elimden geldigince ulkeyi gezicem. Bende senin gibi dusunuyorum. Ama ozellikle Barcelonayi cok sevdigim icin oradan baslarim :) Tani motorsiklet haric !!! Cok korkuyorum çünkü

• Yorumhn icin tesekkur ederim. Bir gun atlatabilrsem binicem :)

• Rica ederim. Ben teşekkür ederim.

http://i.hizliresim.com/jYO7GW.jpg

Erkekler Ne Diyor 34

• italya/ roma, venedik, sicilya.

2|0
    0|0
  • brezilya rio de jenario

1|0
    0|0
  • yurt dışından önce kendi ülkemde görmek istediğim yerler var. mesela karadeniz. hep gitmek aklımda ama bir fırsatını bulupta gidemedim.

1|0
    0|0
  • kesinlikle new york ve los angeles! belki birdaha geri gelmem oralardan ;)

1|1
    0|0
  • Gitmedim Barcelona yı bende çok merak ediyorum.. gezmek istediğim bir kaç kütüphane ve müze var orda..

1|0
    0|0
  • Norveç
    Isvec
    Avustralya
    bu üçünü görsem yeter

1|0
    0|0
  • O kadar çok ki karar veremedim şimdi :) Başlangıcı Antik Roma harabeleriyle falan yaparım ama, İtalya güzeldir :)

1|0
    0|0
  • Kabe ziyaretimi yapayımda sonra orta asya gezisi yapıyım :d

1|0
    0|0
  • Tibet.

1|0
    0|0
  • finlandiyaa

1|0
    0|0
  • Amerika Newyork. Hep merak ediyorum o ozgurluk heykelinin altinda ic camasiri var mı yok mu ;) asffsadaa

1|0
    0|1
  • Texasda petrolcu acacaam

1|0
    0|0
  • Varşova, Neveda, Sri Lanka, San Fernando

1|0
    0|0
  • rio de janerio bu yaz ya da seneye gitmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Rusya kiev

1|0
    0|0
  • Los Angeles yani sevdiğim filminde türkçeye çevrilen ismiyle Melekler Şehri :D

1|0
    0|0
  • iskandinav ülkeleri özellikle de isveç :)

1|0
    0|0
  • Evet güzeldir. İspanya ya hayranım. Ben görmek isteyeceğim her yere gittim. :))

1|0
    0|0
  • Tokyo , Singapurr ^^

1|0
    0|0
  • İspanya valenciya italya roma Japonya Osaka

1|0
    0|0
  • Roma/Il Vaticano & Kolezyum

1|0
    0|0
  • hollanda/amsterdam

1|0
    0|0
  • dubai yi istiyorum

1|0
    0|0
  • Kanka Las Vegası Görmek istiyorum orada poker oynamak en büyük hayallim ;) :) :)

1|0
    0|0
  • Tayland, abd

1|0
    0|0
  • Fransa şehir önemli değil

1|0
    0|0
  • mozambik

1|0
    0|0
  • Arjantin

1|0
    0|0
  • New york

1|0
    0|0
  • Bora Bora

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 19

• Fransa kesinlikle

1|1
    0|0
  • Avustralya :) avrupanın hepsini gördüm desem yeridir bir kaç kez de abd ye ve kanadaya gittim yeter:D ama avustralya bambakşa benim için

1|0
    0|0
    • Gittigin yerler icinde en güzel yer neresiydi peki

• Insanlari nasil peki. Irlandalilar cok sicakkanli diyolarr. dogrumudur?

• aynen :) iskandinavlar da çok sıcak kanlılar hemen kaynaşıyorsun:)

• Afrika ülkeleri -orta, güney-, uzak doğu güney kesimleri ve ABD ahh keşke imkanım olsa hepsine gitsem :D

1|0
    0|0
  • Barcelona gercekden guzel biyer mutlaka gitmelisin :) ben hindistan ve afrikaya cok gitmek isterim kulturlerini ogrenmek ve dugunlerinde bulunmayi cok isterdm :)

1|0
    0|0
    • Bende Guney Sahrada yasayan Tarki kabilesi icin Afrikaya gitmek isterim. Cok cok ilgimi cekiyorlar. Hindistan da dakikada dort kadina tecavuz edildigi icin eskisi kadar cok gitmek istemiyorum ne yazikki :( Barcelona'ya gittin mi yoksaaa. Su an seni cidden kiskaniyorum, bilesin :)

• Afrikada ac insanlarin yaninda bulunsam herhalde acidan bunalima girerim :( Hindistanda da eminim geleneklerini devam ettiren sıkı sıkıya bagli olanlar da vardir. Ne yazikki modernite catisi altinda geleneklerini unutan kesimde vardir :)

• Evet hakliskn ne yazikki öyleleride vardır :)

• norveç..

1|1
    0|0
  • Kore, Japonya, Tayvan, İspanya, Brezilya..

İtalyaya gittim ama öyle hayallerimde canlandırdığım gibi biryer değildi ama gene de Floransa çok güzeldi.

1|0
    0|0
  • Fransa olabilir ilk bide yunan mitolojisini seviyorum yunanistanda olabilir

1|0
    0|0
    • Louvre Muzesini gezmeden Fransadan ayrilma sakin :) Yunan mitolojisi enfestir. Ege kiyilarinda da gecer aslinda mitoloji :)

• Vaay teşekkür ederim tavsiyelerin için :) ege evet doğru :)

• Madagaskar.

1|0
    0|0
    • Neden Madagaskar? :)

• Dunyanin hicbir yerinde olmayan hayvan, ot, bocek turleri orada mevcut Insan turunden fazlalar. Cesit cesit nationalpark'lari da gormek isterim.

• Dogacisin anladigim kadariyla. Umarim gider ve keyfince eglenirsin :)

• En cok mardin urfa oralari yasam tarzlarini kulturlerini merak ediyrum.

1|0
    0|0
    • Ben Mardinliyim. Ve kesinlikle ama kesinlikle gitmeni tabsiye ederim. Tas evlerimiz, incik boncuklarimiz, kiliselerimiz camilerimiz hepsi birbirinden gizemli guzel :) Bu arada Urfa cehennem gibi sicaktir benden soylemesi

• Olsun en buyuk hayalim sevdigim adamla o tas evler arasinda gezmek.

• Umarim gezersin :)

• Latin ülkeleri.

1|0
    0|0
  • New York takıntı oldu gitmeden ölürsem gözüm açık giderim valla

1|0
    0|0
  • Budapeşte falan ya ya da ne biliyim sidney de olabilir, doğu kültürü daha güzel ama çok kararsızım hepsini görmek istiyorum

1|0
    0|0
  • Londra

1|0
    0|0
  • Fransa tabi ki 🙊

1|0
    0|0
  • İzlanda , saklı cennet

1|0
    0|0
  • Amerikanın los angles şehrine gitmek isterdim :) ama gideceğim yazın kafaya taktım :)

1|0
    0|0
  • Hindistan

1|0
    0|0
  • Japonya ya gitmeyi çooook istiyorum

0|0
    0|0
  • portekiz, dubai ve suudi arabistan ölmeden dünya gözüyle göreyim bir şuraları :)

1|0
    0|0
    • Ben Suudi Arabistani kadinlara olan bakis acilarini daha iyi anlayabilmek icin gormek isterdim :)

• Aslinda Arap kadinlari hakkinda cok merak ettigim seyler var. Rica edersem ve sizin icin mahsuru yoksa ozelden bu konu hakkinda beni bilgilendirebilirmisiniz? :)

• tamam :)

Yükleniyor...