Direksiyon Sınavı?

Arkadaşlar bugün kurstan aradılar direksiyon sınavın bu haftasonu pazar sabah 10 da gel giriş belgeni al dediler gittim aldım giriş belgemi de ben 12 saatlik direksiyon eğitimimi tamamlamış olmama rağmen şu gördükçe içimden sövdüğüm dubalara park edemiyorum ya dubalara vuruyordum eğitimdeyken ya da yamuk kalıyordu araba 2-3 defa girdim şansıma 2 duba arasına birinde stop etti hoca bundan bile gol yersin sınavda dedi (kendi tabiriyle) birinde d yamuk girdim düzeltemedim arabayı ya çok fena stres bastı beni o dubalar kabusum oldu resmen pazara kadar duba olayını nasıl çözebilirim? bizim arabayla gidip de o kursların koyduğu dubalara boş bulursak girebilir miyiz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kasma kardeş tekrar denersin ;) :)

0|0
    0|0
    • ya nasıl kasmıyım ocağın 15 inde stajer midir asistan mıdır her ne boksa o tarz bir ehliyet sistemi devreye gircekmiş yok 2 yıl yanında ehliyetli olan biri olmadan arabayla gezemezmişsin bir sürü saçma sapan şeyler olcakmış ocağın 15ine kadar kesin almam lazım bro ya

• Şöförlüğü olan ve sana benzeyen birini sok yerine bilader sıkma canını... ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Önceden park yoktu yeni geldi sanırım. Sınava kadar çalış iki araba arasına girmeyi el alışkanlığıyla zamanla hallediliyor park işi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bakarsın dubaların arasına park ettirmezler. Biz 300 m ileri gitmiştik ordan dönüp geriye gelmiştik :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...