Resim yapmadığım zaman hiçbir şey yapmıyormuşum gibi geliyor. Hiçmişim gibi. Size de olur mu?

herkesin hayatı ilerliyor anasını satim. bi benimki yerinde mıh gibi ayak sayıyor. kolları bağdaştırmış. somurtuk. nalet bakışlı.

Güncellemeler:
sadece resimle sınırlı değil. benim yapabildiğim sevdiğim o. siz neyi sevip yapıyorsanız işte. misal verdim.

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• En sondan baslamak isterim kendini degersiz gibi gostermeye calisiyorsun .

Neden?

Sende hayatini ilerlet eger resimle ilgil egitim almadiysan al

Kendinle barisik olmalisin bu problemi cozebilirsin evet senin cok iyi bir arkadasin var

RESIM yapman

Keske herkesin senin gibi resim yapabilme kabileyeti olsa kendini ifade edebilse.

Resim yapabilmenin allah vergisi bir kabileyet oldugunu bunun sana allahin bir lutfu oldugu unutma lutfen

Dikkat edersen ozel hayatindaki problemleri bile hic ilgisi olmamasi ragmen RESIM basligi altinda ifade ediyorsun

Sen niye hic olasin veya niye oyle hissediyorsun bir de herkesin resim yapabilme kabiliyeti oldugunu dusunuyorsun ahh keske olsa ama ne gezer

saygilarimla

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Herkesin hayata bir geliş amacı olduğunu düşünmüşümdür. Benimki sadece resim. Ama o kadar umutsuz ki başımı tuvalden kaldırdığımda hayat.

• Insan yapisi geregi sosyal bir varliktir ve sosyal ortamlari tercih etmeldir.Sendeki bilgilere ihtiyaci olan insanlar var onlara yardim ederek baslayabilirsin mesela ...

Kendini degersiz biri gibi dusunme lutfen senin bilgilerine ihtiyaci olan insanlara ve kendine haksizlik etme.

• bi kaç öğrenciye ayırdığım zamanda üç tuval yapardım. tuvaller yamacımda olurdu. anlatabildim mi?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• işimi yapmadığımda evet

1|0
    0|0
  • Bende bilimden hoşlanırım sanki bir gün yeni birşey öğrenmesem o gün hiç olmamış yaşanmamış gibime geliyor boşlukta hissediyorum kendimi.

1|0
    0|0
  • Yapmadığımda çok da kötü hissetmiyorum ama fırçayı elime alıp tabloya başlayınca acayip iyi hissediyorum kendimi. Zaman, fırsat, kafa rahatlığı vs önemli..

1|0
    0|0
  • çizimin gayet güzelmiş.

1|0
    0|0
    • benim değil o. kenan yararın hilal karakteri.

• benim babamda resim çizer heykel traş yapar. Yağlı boya kara kalem babam iç mimar zaten tanışma şansın olsaydı iyi anlaşırdınız gercekten.

• anlaşırdık muhtemelen.

• fotoğraf çekme konusunda aynı duygulardayım .. link

0|0
    0|0
    • bende yarın fotoğraf çekmeye gidicektim he. tarzın güzel bu arada. yakın çekimin dibine vuraraktan :)

• babannene özel bir poz verdirmeye çalışacaksan uğraştırabilir ama onu olduğu en doğal haliyle yakalamak istiyorsan bir taraftan muhabbet et, bir taraftan da devamlı fotoğraf çek .. mekan olarak pencere kenarını tercih edebilirsin ..yüzün yarısına yakını hafif karanlıkta kalır .. diğer yarısında da kırışıklıklardan dolayı gölgeler oluşur .. ama bu çok klişedir .. o yuzden özgün olanı sen üretmelisin :)

• kesinlikle ben yapcam artık bişiler :) teşekkürler

• ben de çiziyorum.ama ilham gelmeden çizmem.

1|0
    0|0
  • İyi kara kalem çalışırım..

van gogh sendromu sonu benzemesin.. :D

1|0
    0|0
  • ne sordun ne cevap bekliyorun anlamadım

0|0
    0|0
  • Aynı ben bu kız yahu :)

0|0
    0|0
  • profil fotoğrafındakini de sen mi çizdin?

0|0
    0|0
  • illidan stormrage'i çizsene sevabına, avatar olarak kullanayım?!1 :((((8

0|0
    0|0
  • kimden bahsediyorsun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Önceden öyleydi . Doğru düzgün resim yapamam ama karalamak, boyaların elime bulaşması hoşuma gidiyodu . Ama geçti

1|0
    0|0
  • Ben de dans provalarımı yapmadgım zaman aynısı oluyor

1|0
    0|0
  • :))) Ressamlar, yağmurda çalışmıyor ; şairlerin tam tersi ..

1|0
    0|0
  • Benimde sınırlı değil ama en çok nasıl desem şiir yazmadığım zamanlar..

1|0
    0|0
  • Şarkı söylemeyince olur o da bana

1|0
    0|0
  • artik resim yapmiyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...