Filmlerle arası çok iyi olanlar bakabilir mi?

15 yaşlarında bir erkek çocuğu başka bir şehire yaşamaya gidiyor adı rafael gibi bir şey tam hatırlamıyorum bu filmi bilen var mı planet sinemada görmüştüm bir kaç yıl önce

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• 15 yaşlarında bir erkek çocuğu başka bir şehire yaşamaya gidiyor adı rafael gibi bir şey tam hatırlamıyorum

sadece bir bölümü görmüştüm hatırladığım da bir kadının evinde oluyordu kırk yaslarında falan kadın buna cinsel bazı isteklerde bulunuyordu ordan kaçıyordu

kac cesit film var böyle biliyor musun? :D

0|0
    0|0
    • tamam bildiklerini söyle o zaman demekki baya iyi filmlerle aran ben buulurum onların içinden

• ben de zaten konusundan etkilendim demedim , öyle bir niyetim olsaydı izleyeceğim yüzlerce film var

• ya ben anlatamadim ya sen anlamadin
      bulman zor ama filmi :/

Erkekler Ne Diyor 10

• başkabişey hatırlamıyonmu

0|0
    0|0
  • ninja kaplumbogalar :) rafael orada var :)))))))

1|2
    0|0
  • kadınla çocuk bisiklet sürüyorlar mıydı?

0|0
    0|0
    • o kadar izlemedim ama bu kadından kaçıyordu sadece kısa bir bölüm burası, film bu konu üzerine değil

• başka filmin içinden hatırlayabildiğin sahneler var mı bu bilgi çok az

0|0
    0|0
    • sadece bir bölümü görmüştüm hatırladığım da bir kadının evinde oluyordu kırk yaslarında falan kadın buna cinsel bazı isteklerde bulunuyordu ordan kaçıyordu falan ama bu olay üzerine değil film

• lao filmi hatırladım bende izledim sanırsam onu da ismini çıkartamadım

0|0
    0|0
  • film izlerim şu anda açtım bakıyorum ama bu türlere pek bakmam :)

0|0
    0|0
  • Filmlerle aram perfect ama bilemedim dediğin filmi

0|0
    0|0
  • ağlama hayat

0|0
    0|0
  • biraz konusundan bahsetseydınya :)

0|0
    0|0
    • sadece bir bölümü görmüştüm hatırladığım da bir kadının evinde oluyordu kırk yaslarında falan kadın buna cinsel bazı isteklerde bulunuyordu ordan kaçıyordu falan

• bumu Okuyucu The Reader _?

• çocuk buna benziyor ama galiba bu değil çünkü onun daha farklı bir havası vardı filmde nasıl anlatıyım bilmiyorum :D burdaki cocugun ismi ne

• İtalyan filmi miydi

0|0
    0|0
    • pek sanmıyorum İspanyol gibi geliyor bana da emin değilim ama

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...