Enrique Iglesias sever misiniz dinler misiniz?

Enrique Iglesias severmisiniz dinlermisiniz?

http://www.youtube.com/watch?v=9mQJaXwGPlg

Güncellemeler:
Arkadaşlar dinlemeyen yorum yapmasın anastasia gibi laf sokup gittiğini sanan ergenler var

1|1
123|35

En İyi Kız Görüşü

• Begenilmeyecek gibi degil sarkilarini severek dinliyorum yalniz klipleri oldukca erotik

1|0
    0|0
    • yok yaa o kadarda değil şarkıya konsantre oldugum için cıbıldak kızlara pek bakmadım :D

• gizlicim banada yaz lütfen :))

• http://www.kizlarsoruyor.com/uye/fuocoturco
      bekliyorum bir selamını hadi nolur :)

Kızlar Ne Diyor 122

• Enrique Iglesias deyince bile içim bir hoş oluyor. :D En beğendiğim erkek ünlülerden biridir. Hem sesini, hem şarkılarını, hem de kendisini oldukça severim. İspanyolca diline ve erkeklerine olan ilgim de bu durumu tetikliyor olsa gerek. :D

2|0
    0|0
  • dirty dancer bu şarkısı çok güzel

0|0
    0|0
  • Adamin sarkilari dunya nufusu kadar dinlenilmis. Birkac ergen o kadar da degil dese ne olur. Sanki muzik otoritesi denyolar ahahhaha adamin da bizim onayimiza ihtiyaci vardi. Neyse sesi sarkilari fazla iyi zaten babasi da tum dunyada kabul goren bir sanatciydi

0|0
    0|0
    • o ergenler xperci bacım

• sana uyarı yapayım o zaman ayarlardan sadece takip ettiklerimi mesaj atabilir işaretle yoksa yüzlerce abaza mesaj gelir tabi benide takip et belki ben sana bir merhaba derim :DDD
      xperci demek mesela cinsellik için 4 seviye olmanlazım mesaj yazmak için 2 bunun içinde soru cvplayıp xper puanı alıyosun onu demek istedim :D ben eskiyim biraz takıldıgın noktalar varsa özelde yardımcı olabilirim seviyeli tabiki

• Tesekkur ettim :)

• Ben cok begenerek dinliyorum... Sesi müzikleri güzel kendisi ayri güzel yakisikli :))

1|0
    0|0
  • Uzun zamandir dinliyorum konserine gidemedigim icin cok uzulmustum ya

Severim kendisi sarkilari cidden güzel

0|0
    0|0
  • İlk aşkımdır kendisi :D ergenlik yıllarımda İspanyolca da dahil olmak üzere tüm albümlerindeki parçaları ezbere bilirdim, sonraları eğitim hayatımın yoğunluğu yüzünden takip edemez oldum.

0|0
    0|0
    • şimdi eskisi gibi değil artık

• Hangimiz eskisi gibiyiz ki, hayat gün geçtikçe paçavraya çeviriyor hem bedenlerimizi hem ruhlarımızı...

• ruhum değişmedi ama hayattan bıktı

• Hayranıyım

0|0
    0|0
  • Su parcasini severek dinlerdim;

https://www.youtube.com/watch?v=zsfj9j0kjoU

0|0
    0|0
  • hoş şarkıları var dinlerim denk geldikçe.

0|0
    0|0
  • Gayet hoş bir adam.40 merdiven dayamasına rağmen 18-20 lik gençlere taş çıkartır. Şarkılarıda oldukça hoş.

1|0
    0|0
  • evet çok severim çokta dinlerim

0|0
    0|0
  • Buyrunuz sevgili Gizli kişisi
    http://youtu.be/RSyUWjftHrs

0|0
    0|0
  • Her sarkisini biliyorum diyemem populer olanlari dinliyorum ama evet severim. ve dinlerim :)

0|0
    0|0
  • Oooo dinlenmez miiii tabikidee En en sevdiğimm.. Onun sayesinde İspanyaya sevgim ve ispanyolcaya merakım başlamıştı.
    Rhythm divine ve bailamos ilk göz ağrılarım gibi.. :D

0|0
    0|0
    • o şarkılar favorim zaten te quiero amor mio :D

• kim sevmez ya kral kral !

0|0
    0|0
  • evet , özellikle HERO parçası...

0|0
    0|0
    • evet kahramanını bejleyen kız

• hıı sverimde dinlerimde

0|0
    0|0
  • dinlememzdim ama bu aralar çok dinliyorum

0|0
    0|0
  • Açıkçası pek sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • Dinlerim, severim :)

0|0
    0|0
  • bayilirimmm kendisini ayri sarkilarini ayri kliplerini apayri severim. Suna bir baksana bu sevilmez mi :)))

0|0
    0|0
  • On numara adamdır

0|0
    0|0
  • Sevmem dinlemem

0|0
    0|0
  • 1 2 tane baska dinlemiyorum

0|1
    0|0
  • adamım benim ya :D en son dinlediğim sarkısı pıtbulla olandı cok guzel

0|0
    0|0
  • Çok özledim ya gidip bir Enrique Iglesias dinleyeyim ben dediğim bir anım yok. Hayır hiçbir şekilde alanıma girmiş birisi değil. Adını bile yazmadım kopyala yapıştır yaptım o derece.

0|0
    0|0
  • tabisiiii :))

0|0
    0|0
  • severek dinlerim hele dev ile olan düetine bayılıyorum :))

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    92

Erkekler Ne Diyor 35

Yükleniyor...