O değilde Predestination filmini izleyipte ''anlamadım ulaaan'' diye bağırarak kafayı duvara vuran varmı?

Ben izledim ve aynen bu tepkiyi vermiş olabilirim. Tek seferde çözümleyen var ise beri gelsin.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Onu bilmiyorum ama nuri bilge ceylan ve zeki demirkubuz filmlerinde oluyor o bana :( her seferinde de yine de izliyorum filmlerini

0|0
    0|0
    • İki yönetmen filmleri içinde katılıyorum. Hazmetmek için en az 2 defa daha izlenmesi gerekiyor. Bu filmin IMDB puanı 7,5 demekki birileri anlıyor ve kendine saklıyor. :)

• Bimliyorum ama var oyle tiplerden bolca etrafta. Ben de top 250 yi bitirdim :)

• Ooo her yiğidin harcı değil Top 250. Saygılar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• anlamadım değil de saçma geldi.(izlemeyenler yorumları okumasın bu arada spoiler içerir) şimdi ortada bir bebek var bu bebek kızın kendisi. ama aynı zamanda kendi kendisinin annesi ve babası. senin gelecekteki halin geçmişe kendisini nasıl götürür yahu? ortada bir döngü var ama bu döngünün başlangıcı yok. hiç doğmamış bir çocuk nasıl büyür de çocuk doğurur ve bu çocuğu geçmişe götürür? bunun için tüm zamanlara hükmetmen lazım. ama gene de sürükleyici olmuş mantık aranmaz ama izlenebilir.

0|0
    0|0
    • Doğal olarak böyle bir döngü başlayamaz. Kitabı okumak lazım belki o zaman çözülür. ya da Extended versiyonu çıkarsa ona bakmak gerekir.

• Allah belasını versin o yazarın, nasıl anlamassın o doğan bebek o kadın o adam o ihtiyar hepsi aynı kişi birbirini... Yaparak

0|0
    0|0
    • Değil mi? İlginç bir ensest durumu var filmin bir kısmında tamam hadi onu kabul etsen sonunu bana nasıl açıklayacaksın ey yazar!!

• Ben izlemedim bilmiyorum^:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...