Bir miktar kitap tavsiye edebilir misiniz arkadaslar :D?

Bildiğiniz ve beğendiğiniz Psikoloji, genclik edebiyatı, mizah kitaplarını yazarsanız sevinirimm

Güncellemeler:
Abi kitap okuyan yok mu ya :D
Gercekten okumaya değer bir kitap?

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çok miktar kitap tavsiye ederim sana.
    Ne tür istiyorsun?

0|0
    0|0
    • yazmısım soruya dimi

• Ben teşekkür ederim. Daha sonra kitaplar ile ilgili bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Bu arada ben kitaplarımı D&R'ın internet sitesinden alıyorum. Çok daha ucuza geliyor dışarıdan almaktan. Sahaflara da sorabilirsin. Dilerim kütüphanen bol kitaplı olsun. İyi günler.

• Her sey icin cok tesekkür ediyorum tekrar tekrar.. İyi günlerr

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Şiir okurum genelde. Cemal Süreya , Edip Cansever , Özdemir Asaf , Nazım Hikmet vs. şiiirlerinin toplandığı kitapları alır ve okurum. Şu sıralar Turgut Uyar 'ın Büyük Saat kitabını okuyorum. Şiir açıyor benide. Seslendirmeye felan çalışıyorum arada da :D Şiir okumakta zevklidir tabsiye ederim.

0|0
    0|0
  • edemem

0|0
    1|0
  • Bırak kızım kitapta gırgırı şamatayı mizahı. Onlar zaten penguen gibi karikatür dergilerinde çokta kaliteli bir şekilde mevcut.
    Okuduğunun kitabın sana bir faydası olsun, okumak için okuma. Mesela kişisel gelişim ve farkındalık kitapları oku ama her okuduğuna da inanma farklı kaynaklardan araştır. Tarihi kitaplarda olabilir..

0|0
    0|0
    • Zaten ben soruya illede şamatalı gırgırlı kitap olsun diye bir sey yazmadım farkedersen. Psikolojiyi en basa yazdım kisisel gelisimde bununla ilgili. Felsefe de olur bilmeni isterimki her kitap okuyucuya illaki bir seyler katar. Sadece okumaya değer bir kitap istiyorum umarım anlatabilmisimdir :)

• Demek istediğim şu ki bilgi almak isteyen her türlü alır ama ben gercekten okumaya değer daha cok faydalı olabilecek bir kitap istediğimi söyledim bu konuyu daha nerelere cekistireceksin Allah bilir :D Felsefenin geneline ilgim var aslında tesekkür ediyorum o zaman sanada

• Yok tamam bir yere çekiştirmicem çünkü senin "daha çok faydalı olabilecek bir kitap" demenle ortak payda da buluşmuş olduk :)) Benim demek istediğimde buydu. Okuduğun şeyin aynı zamanda sana faydası olsun.. Buda kişisel gelişim sektörüne mevcuttur :) Ben teşekkür ederim, selametle..

• into the wild

0|0
    0|0
  • martin eden, olasılıksız, dejavu, siyah kan, simyacı beğendiğim kitaplar. daha okuduğum var da aklıma gelmiyor çoğu. ama içlerinde en beğendiğim martin edendır.

0|0
    0|0
  • senden önce ben
    ateşböceği yolu

0|0
    0|0
  • Kac kilo vereyim ablama?

0|0
    0|0
  • Ben korku/gerilim/polisiye/şeytan kitapları okurum. Sana öneride bulunmam imkansız.

0|0
    0|0
  • Charles bukowski kasabanin en guzel kizi

0|0
    0|0
  • Bir miktar :D kaö kilo olsun...:)

0|0
    0|0
  • Ahlaksız diye bir roman gecenlerde okudum cok güzeldi öneririm

0|0
    0|0
  • polisiye cinayet oku birazda