`Kendime iyi bak` filmini izleyeniniz var mi?

Bitiremeden biraktim filmi.. Izledigim sürece son yillarda yapilmis kaliteli islerden biri gibi görünüyor.
Izleyen var mi ne düsünüyorsun film hakkinda?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Izlemedim ama merak ettim konusu ne? Ve neden biraktin?

0|0
    0|0
    • Baslangici mükemmeldi. Tam bir rüya ask :D Evlilik arifesindeler kizin baskisiyla eski arkadaslariyla bulusur adam ve laf arasinda davetiyeleri vermek ister. Grupta eski sevgilisi de vardir eski zamanlarda. Tabi kizdan sonra adam depresyona girmis ve aska dair bütün inancini kaybetmistir,. Su anki rüya aski da adamin yalnizlikla bogustugu otelde her sabah kapisini calmasiyla yalniz olmadigina ve halen sevebilecegine sevilebilecegine inandirmasiyla baslamistir. Ada, m eski sevgilisinin davetiyesini masaya koyar ve ulastirabilecek olan birisinin kiza ulastirmasini ister. Tabi derin sessizlik cevabi vermistir.. Kizi kaybettik. O an ic hesaplasma baslar gecmis hatirlanir..

Konu istedin filmi - izledigim kadariyla - anlattim :P :D

• izleyemedigim tek film galiba :)
      öneririm..

Kızlar Ne Diyor 3

• Fena degil

0|0
    0|0
    • Türkiye standartlari icin cok cok iyi bence.

• İzledim güzel film. Bence bitirmelisin. Sonu çok duygusal.

0|0
    0|0
    • cevapsiz sorular calana dek izledim. sonra devam edemedim.
      Süphesiz öyledir de izleyebilecek halde oldugum söylenemez pek :D

• Guzeldi izlemelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim pc ye indirmiş. Rastgele buldum izledim geçen. Harbi on numara film. Daha kaliteli olabilirdi * .

0|0
    0|0
    • abi `pupsik` ne alaka?

bilmiyorum abi su adamin depresyondaki zamanina dek cevapsiz sorularin caldigi ana dek izledim sonra biraktim. gayet iyiydi o ana dek filmin kalitesi bence bozulmamistir da..

• Hahah :) bana laf yetiştireceğine aç filmi izle :)) güzel film hakkaten.

• :D eyv ben almiyim. agir geliyor abi.

Yükleniyor...