Sizce Hangisi Olmalı?

Yeni Spider-man Kim Olmalı. Andrew artık Spider-man değil çünkü Marvel sony ile anlaşıp Avengers için Spidey'i sil baştan bir seriye yerleştirecek.. O yüzden sizce hangisi?

• Logan Lerman (Daha kaliteli yapımlarda rol aldığı için Marvelin favorisi ve mütevazi, yetenekli bir insan olduğu için oyum kendisine)
    75% (3)67% (2)71% (5)Oy Ver
  • Dylan o'brien (teen wolf denen kötü efektli ergen dizinin hayranları tek destekçisi, Yetenekli bulmadığım için kendisini Spider-Man olarak izlemek kabus olur)
    0% (0)33% (1)14% (1)Oy Ver
  • Anton Yelchin
    25% (1)0% (0)15% (1)Oy Ver
  • Freddy Highmore
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Douglas Booth
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Skandar Keynes
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Nat Wolff
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Dylan o'brien (teen wolf denen kötü efektli ergen dizinin hayranları tek destekçisi, Yetenekli bulmadığım için kendisini Spider-Man olarak izlemek kabus olur)

1|0
    0|0
    • thats true

• çok yetenekli ya her role uyuyor fury de bu da vardı ama toplasan 30 saniye :((

• :D hiç farketmedim ya :D oysa yakışıklı görsem napar eder aratırdım :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Logan Lerman percy jacksonda sevmiştim o olabilir odiilde yeni batmenin ben Affleck olmasına üzüldüm
    christian bale daha iyiydi

0|0
    0|0
  • Logan Lerman varken diğerlerininn şansı yok bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Logan Lerman (Daha kaliteli yapımlarda rol aldığı için Marvelin favorisi ve mütevazi, yetenekli bir insan olduğu için oyum kendisine)

1|0
    0|0
  • B dedim.

0|0
    1|0
  • E diyelim

1|0
    0|0
  • Logan

1|0
    0|0
  • Logan tabiki de...

0|0
    0|0
  • Anton Yelchin

0|0
    0|0
    • yaşı büyük onun. İlerdeki devam filmlerini düşünerek daha genç kişileri arıyorlar

Yükleniyor...