Bir kitap bitirmeyeli o kadar uzun zaman olmuş ki. Ya sizin?

Ders kitaplarım dışında tabii. :) Keşke, ders çalışmak dışında bir pencerenin kenarına tüneyip güzelce kitap okusam. :(

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• çok haklısın , konuşmam bile bozuldu okumaya okumaya cümlelerim kullandığim kelimer hep ayni tekduze

1|1
    0|0
  • Bir kitap aldım mı sonu gelmeli benim için. Büyük olasılık bunu söyleyenler bahane uyduruyor. Bin sayfalık kitabı hergün yatmadan önce 100 sayfa okusan 1 saattte 10 günde biter.

0|0
    0|0
  • Lanetli bir kitap var elimde. Hikayesinde de lanet konusu işleniyor. Aylardır bir türlü bitiremedim gitti.

0|0
    0|0
  • benim için de gerçekten çok uzun zaman oldu 2 gündür elime kitap almadım.. normalde 2 günde bir kitap bitirirdim.. bu siteye bulaştığım günden beri 4 günde bitmeye başladı.. sonum hayrolsun bakalım :((

0|0
    0|0
  • Çok uzun zaman oldu gerekten, filmlerdeki gibi şömine başında veya böyle bir camın önünde otururken dışarda sararmış yapraklar cidden güzel olurdu.

0|0
    0|0
  • kitap okuma nasıl bir duygu acaba :)

0|0
    0|0
    • Ben neyse ki şanslıyım :)

• şanslımısın şansızmısın bilemem ama ben şansız deyilim bence :) insan mutlu oldugu şeyleri yapmalı ben kitap okumakdan hoşlanmıyorum ünv. sınavı olmasa bakmam yüzlerine :) paragraflar sayesinde o kdr çok okuyorumki ve sevmeyerek :)

• kitap seviyor okuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu ülkede eğitim bu düzeyde. Öğrenciler ders kitaplarına gömülüp kalıyor. Kitap okumaya vakit yok sınavlardan. Böylece farklı dünyaları göremiyor.

0|0
    0|0
    • Kesinliklee :/ Kpss denen aptal şeyde işime bile yaramayacak coğrafya ve tarihi çözmek zorunda kaldığım için ve de tabiki diğerlerini hiç zaman olmuyor. Olduğunda da sızıyorum. Birazdan yapacağım gibi..

• Benim o kadar uzun zaman olmadı

1|0
    0|0
  • Iki gün önce bitirdim dahq

1|0
    0|0
  • haftada en azından 1 tane bitiririm valla :)

0|0
    0|0
  • daha dün bitti bir kitabım. .
    uyuyana kadar oku derim güzeldi; )

0|0
    0|0
  • dun gece bitirdim. Firsat bulamayinca delirecek gibi oluyorum ben de :S

0|0
    0|0
  • ben telefonu falan kapatıp okuyorum kimseyide takmıyorum :D

0|0
    0|0
    • Benim önümde hukuktan tut muhasebeye ve ekstra matematik tarihe kadar test kitabı var ondan fırsatım yok:(

• Maliye okudum :) Vergi müfettişliği düşünüyorum inşallah :)

• inşallah :)

Yükleniyor...