Studyo'da model olmadan normal kendime özel profosyonel fotograf çekinebilir miyim? Biraz bilgisizimde bu konuda. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Bakın mesela mezun çekimleri olur ya fotografçıya gidilir foto çekilir ben hiç gitmedim yani o çekimlere özel nedenlerden dolayı. O yüzden bilmiyorum hani ama fotograf çekinmeyi çok severim ve sadece böyle bir şey mümkünmü gidip parayi verip istediğim fotoyu çekinip sonra o fotoyu alıp gelmek mesela böyle bir şey mümkün mü? Lütfen dalga geçmeden söylerseniz memnun olurum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi şehirde olduğunu söylersen yönlendirebilirim

1|0
    0|0
    • istanbuldayım şu an ve burayı pek bilmiyorum ben genelde almanyada yaşadım ve ailem biraz tutucuydu yani

• İstanbuldaysan burada sormana gerek yok ki. İnternette ara foto stıdya İstanbul diye bisürü seçenek bulursun. Hatta güvenilirlik açısından yorumlara falanda bak. ya da sitede iki kırıt foto makinası alıp bedavaya çekerler seni hahah )))

Erkekler Ne Diyor 3

• Mümkündür evet, fotoğraf stüdyoları bu tip çekimleri profesyonel olarak yaparlar...

0|0
    0|0
  • ebet mümkün fotoğrafçıya gidersin ücretini ödersin oda çeker

0|0
    0|0
    • tahminen kaç para tutabilir arkadaşlarımla gitmeyi planlıyoruz mesela? kaç foto kaç para olabilir

• tabiki olabilir, kendine yedirebiliyorsan no problem.

0|0
    0|1
    • Yedirebiliyorsam mı nasıl yani kötü bişey mi yoksa?

• Ha ben biraz araştırdım şimdi anladım. Şu gelin ve damatların çekildiği kro tarzı bir şey tabiki de istemiyorum model gibi olmak yani nasıl anlatsam gerçek modeller gibi işte. Ve galiba o biraz zor olacak... :/

• Anlatmak istedigimi anlayamamissin kaldiki anlamak zorunda degilsin, keyfine bak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...