En sevdiginiz hobiniz nedir?

Çocukken başlatıldıgınız bir spor dalı, kültür sanatla ilgili, ya da müzik ve resimle alakalı birşey veya dans la ilgili bir geçmişiniz var mı?

Ben 6 yaşında Kick-Box yapmaya başladım ve 10 sene devam ettim. Daha sonra daha kadına yakışan dansla devam etmeye karar verdim. Geçen seneden beri de aktif olarak yogayla ugraşıyorum.

Arkadaşlar var mı sizlerinde hobileriniz, ilgi alanlarınız, uğraştıgınız bir spor?

Sevgiler.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• ozamn sana bişey danışmak istiyiyorum. ben 25 yaşındayım kickboksa yeni başladım amacım profesyonel olmak. yetenekliyim hocada ayrı çalıştırıyor ama bide emeklerim boşa gidermi sorusu var aklımda. sence bu yaştan sonra profesyonel olunurmu? tşkler şimdiden.)

0|0
    0|0
    • Yaşın başlamak için biraz büyük. Ama tanıdıklarım vardı maçlara katılan.
      Çok fazla çaba gösterirsen ve gerçekten istersen başarabilirsin diye düşünüyorum :)

• dediklerini unutmucam saol yeniden teşekkür ederim:)

• Yüzmeyi seviyorum ve yüzüyorum. Daha cok sevdigim spor dallarida var mesela ata binmek, okculuk falan ama cevremde bunu yapabilecegim yer yok. Karateyide seviyorum seneye gitcem karate kursuna insallah

0|0
    0|0
  • Balık tutmak ve tuttuklarımı afiyetle yemek:)

0|0
    0|0
  • 2 yila yakin bende kick box daha doğrusu thai box ile ugrastm sonra sakatliklar is okul derken uzaklastik iyice su ara pek bisey yapmaya frsat bulamiyrum

0|0
    0|0
  • hiç yapmadığım hep yapmak istediğim şeyler hobim dir :))

0|0
    0|0
  • Anime 4ever. :)

0|0
    0|0
  • ÇocukKen Evcilik oynardım. Tüm kızları muayene ederdım. ;))

0|0
    0|0
  • Karakalem.

0|0
    0|0
  • Kickbox ve mma fitness yüzme basketbol ;)

0|0
    0|0
  • Tiyatro :)

0|0
    0|0
  • alexis izlemek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uzun zaman kaya tırmanışı yaptım ancak yaklaşık 7 aydır uzağım :(

0|0
    0|0
    • Way hep denemek istediğim bir şey. Bu önümüzdeki yaz gitmeye çalışıcam :) devam etmeni umarım seninde

• valla bu sene olmaz.. belki bahara giderim ama biryerlere :) harika birşey bide eşi olursa bir insanın tadından yenmiyor.. ben kendime göre bir eş bulamadım hiç

• Oo ortak bir yer bulalım, tırmanma eşi olalım. Hiç denemedim ama, çocukkende ağaçların başından uçurumlardan beri gelmezdşm yani :)

• Tezhip

0|0
    0|0
Yükleniyor...