Turan Dursun okuyaniniz okumus olaniniz var mi? Ne dusunuyorsunuz hakkinda?

Hic Turan Dursun'un bir kitabini okudunuz mu? Hakkinda ne dusunuyorsunuz?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke olmasaydı sonumuz böyle diyebileceğim nadir insanlardan. Ne vardı ki Türkiye'de durmanın ilhan arsel gibi yurt dışına çıksaydı ya ama kendiside söylemiş ya.
    "Karanlıkla savaşılırken ışık gerekli. Dinin, imanın üzerine giderken de... Bense rahat yaşamak uğruna, gerçeği mezaramı götüreyim...'' Olmasaydı sonumuz böyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Turan Dursun gibi bir insan bir daha zor gelir diye dusunuyorum. Farkli goruslere saygisi olmayan kendini bilmez insanlari da kiniyorum. Cehaletin ölmesi icin savasmis ve bunun icin kendi canini bile ortaya atmistir. Dort dortluk bir insan.

1|0
    0|0
  • Hiç okumadim ama adam imam hatipli okullarda okuyup imam olduktan sonra ateistlige geçtiyse var saglam bir nedeni diyorum yoksa mümkün degil öyle inançli birisinin ateist olmasi

0|0
    0|0
    • Aynen ben de oyle dusunuyorum. Ayrica adamin babasi da onemli bir din adamiyis. Cekirdekten yetistigi halde inanmiyor adam. Kitaplari da cok ilgimi cekiyor ben okmayi dusunuyorun en kisa zamanda

• Diyorum ya adam imama hatiplerde okumus imam olmus ve birden ateist oluyor acaba onu buna iten nedir çok merak ediyorum açikçasi. Ibadet etmeyen bir müslüman bile cehennem korkusundan ateist olamazken bir imamin ateistligi seçmesi gerçekten çok sasirtici

Yükleniyor...