Titanic filmini sever misiniz?

Titanic filmini sever misiniz? Yıllardır bıkmadan izlediğim tek film titanik. Peki niçin bıkmıyoruz bu filmden sizce?

0|0
17|20

En İyi Erkek Görüşü

• Neden bıkmıyoruz biliyor musun?
    Çünkü; aradan onca yıl geçmesine rağmen hala titaniği unutturacak kadar kaliteli fazla film göremedik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• eeah işte. eğer kavuşsalar o gemi faciasından kurtulmuş olsalardı yaşadıkları aşk etkileyici olmazdı kimsenin gözünde. kavuşamamaları aşklarını ölümsüzleştirdi.. ama şunu da görmek lazım ki bu filmde asıl vurgulanan aşkın fedakarlık olduğu değil zengin ve üst sınıftan olan rose'un alt sınıftan yoksul jack tarafından kurtarıllmış olması. yani yoksulların zenginlerin hayatındaki yeri ve sınıf farklılıkların altını çizen bir film ki zizek da filmi bu şekilde yorumlar. boğulmaktan ve denizde çaresiz kalmaktan çok korkan biri olarak ilk defa korkudan (rose ve jack'in aşklarının dramından değil) bir filmde ağlamıştım. jawstan hallice bir film benim için hsajh:D

2|1
    0|0
  • Efsane film bende aynı sekılde ne zaman cıksa karsıma bıkmadan ızlerım sanırım gercek ve surukleyıcı bır fılm oldugundan :) gunumuzde fazla bıkmadan ızlenen fılm kalmadı sacmalıklarla dolu cogu

0|0
    0|0
  • Hep izlerken not aldım. Toplam 48 kere izlemişim. Gerisini sen duşun.

0|1
    0|0
  • Seyrettim ve agladım

0|1
    0|0
  • Severim de surekli izleyip durmam.

0|1
    0|0
  • severim. cok romantik. :)

0|1
    0|0
  • O kadar izle sonunda gemi batıyor

0|1
    0|1
    • Gemicilik zihniyetiyle film izlenmez ki -_-

• @Coder33 aha saka yapıyorum yaa bir yasli teyze vardı aynen böyle söylemişti aklıma o geldi

• o teyzeye söyleseydin, filmin sonunda koskoca gemi batıyor fakat filmin baş rolundeki bayan Rose kurtuluyor ve sizin kadar yaşlanıyor. ona da derdi eceli gelmemiş demek ki dezzem

• En çok sevdiğim film o

0|1
    0|0
  • severim ama fazla izlersem bıkarım

0|1
    0|0
  • Cok severim hemde gizlibey ^_^

0|1
    0|0
  • Severim

0|1
    0|0
  • severim

0|1
    0|0
  • Hiç sevmem. Arkadaş akıl mantık var ben inanmıyorum son sahnelerine. 3 aydır mı kaç aydır gemide tanışıp ilişki yaşıyorlar. Sonunda dondurucu suda ölüyor çocuk kız yaşasın diye. Bence gerçeği hiçte öyle değil. İnsanoğlunun mayasında yok o son.

1|0
    0|0
    • 2 günde tanışıyorlar ayrıca var nereden biliyoz olmadığını

• varsa eğer, var olanlar öyle yok olup gidiyorlar hiç bilemiyoruz filmler ancak aracı oluyorlar ya da şehir efsanesi gibi anlatılıyorlar.

• Sevmeyen tanımıyorum kuzum. Konusuyla, görüntü ve efektleriyle eşsiz de ondan:)

0|0
    0|0
  • Çok severim bende

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Severim cok sık izleyince kasıyor ama senede bir yeter:)

0|1
    0|0
  • Bende yıllardır izlerim bıkmadan bro Türk Filmlerinde Kemal Sunal'ı büyük üstadı neden bıkmadan izliyoruz sanirim artık kalbimizde taht kurmus o yuzden bu filmde oyle guzel kareografi guzel duzen ve oyuncu secimi en onemlisi gercekcilik bu filmde oldugu icin bikmadan izliyorum sanirim bro

0|1
    0|0
  • Ben artık gemici zihniyetıyle ızlıyorum bunu.. bırazdan olacakları bılmek benı bu duruma ıttı. zevk almıyorum asdfg

0|0
    0|1
  • Her izlediğimde gemi batıo

1|2
    0|0
  • 40 kere izledim 40 kere daha izlerim

0|1
    0|0
  • her yıl kesinlikle 1 kere izlerim. Düzenli kullanıcıyım:D

0|1
    0|0
  • Dünya üzerinde yapılmış en iyi film kuşkusuz

0|1
    0|0
  • Sonu kötü bitiyor o yüzden bir kez tek izledim ;)

0|1
    0|0
  • Güzel

0|1
    0|0
  • harika bir film...

0|1
    0|0
  • Hiç izlemedim mutluyum :D

0|0
    1|1
  • Aynen moruk 10 numara film

0|0
    0|0
  • çok güzel filmdi ya gemin tam ucunda bir işaret yapıyorlardı ya orası yüzünden

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Cbengi güzel

0|0
    0|0
  • ben 5-10 dk izlemiştim

0|0
    0|0
  • izleyecektim yanımdaki arkadaşım sonunda gemi batıyor deyince izlemekten vazgeçtim

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem ya...

0|0
    1|0
  • Severim defalarca izlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...