Sevgilimle konuşacak konu bulamıyorum

3 senedir tanışıyoruz 4 aydır çıkıyoruz onunla her dakika konuşmak istiyorum ama bi süre sonra konu bitiyor. Önerileriniz neler?

Güncellemeler:
yanındayken, telefonla konusurken, mesajlasırken filan ..
bu arada yas : 19

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• televizyonda gördüğün komik bişey olabilir, haberlerde seni kızdıran bişey olabilir, okulda başına gelen bi olay olabilir, arkadaşınla ilgili bişey olabişir, bi şarkı sözü üzerine olabilir vs vs. her şey olabilir. hiçbişey bulamazsan bunu ona söyle. konuşacak konu bulamamanızı konuşun. böyle böyle aşılır bu da

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kucukken cok okumanız lazımdı. En azından kose yazısı falan okuyun, gundemi takip edin. Tiyatroya, operaya, koncertoya gidin ki ne kadar kulturunuzu arttırırsanız o kadar konusacak konu bulursunuz. :)

1|0
    0|0
    • arkadaşa katılıyorum. hemen kitap okuma alışkanlığı edinin cidden gidin bir kitapçıya 2 adet roman alın ve okuyun ve bitince değiştirin.

ardından ya şu söyle olmalıydı bu böyle olmalıydı diye kendiliginden konuşacaksınız.

Binbir gece masallarını okuyun derim çok uzun sıkılmazsanız tabi

• Binbir Gece Masalalrı mı agır gelir bence. :D

• insan sevdiğinin yanında konuşmadan saatlerce kalıp sadece beraber olduğu için mutlu olabiliyorsa gerçek sevgiyi bulmuş demektir.

ama daha çok şey konuşmak istiyorsan paylaşımlarınızı çoğaltın. mesela canlı müzik dinlemeye veya bir sinemaya gidin.

2|0
    0|0
  • sessizliğinizi dinleyin bazen... o da güzel oluyor...

hayal kurun ya da o da güzel...

2|1
    0|0
  • Güncel sorunlardan bahsedin. Bakalım ülkemizi kurtaracak fikirleriniz olacak mı. Bu konuda sarmazsa Avrupa Birliğini tartışabilrisiniz. :)

0|0
    0|0
  • sevgilinle daha farklı şeyler konuşmak zorunda değilsin arkadaşlarınla konuştuğun konuları konuşabilirsin arkadaşların hakkında da konuşabilirsin ama asla kıyaslama yapma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sürekli konuşamazsınız eğer çok fazla konuşursanız buda bazı sorunlara yol açar gerektiği kadar konuşmalısın bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...